Машинка Tico Pro Expert Maxi Gold 100413GO Машинка Tico Pro Expert Maxi Gold 100413GO Машинка Tico Pro Expert Maxi Gold 100413GO
01 /03
Виробник: Tico

Машинка Tico Pro Expert Maxi Gold 100413GO

Код товару: 11008
На складі
 • Код товару: 11008
 • Живлення Комбіноване
 • Двигун Роторний
 • Матеріал ножів Нержавіюча сталь
 • Ширина ножів 46 мм
 • Висота зрізу 0.5 - 19.5 мм
 • Країна виробник Україна
 • Гарантія 12 місяців
 • 2979

  UAH
 • Кешбек: 200 uah
Живлення Комбіноване
Двигун Роторний
Матеріал ножів Нержавіюча сталь
Ширина ножів 46 мм
Висота зрізу 0.5 - 19.5 мм
Країна виробник Україна
Гарантія 12 місяців
Tico Pro Expert Maxi Gold – модель професійної стрижної машинки, яку відрізняють стильний дизайн золотого кольору, сучасні технології та відмінні характеристики. Завдяки легкості, ергономіці та гарній функціональності інструмент є універсальним – підійде як для жінок, так і для чоловіків.
МОТОР ВІД TICO
Машинка оснащена двигуном постійного струму (DC), роторного типу з мікропроцесорним керуванням для підтримки частоти обертання 5200 об/хв на одному рівні. Тип живлення моделі – комбінований. Завдяки застосуванню такого двигуна Tico Pro Expert Maxi дуже легка та продуктивна, однаково добре стриже незалежно від напруги в мережі, адже вона може працювати в діапазоні від 100 до 240 В.
АВТОНОМНІСТЬ ЖИВЛЕННЯ
Машинка для стрижки має вбудований акумулятор типу Li-on без ефекту пам'яті. Акумулятор повністю заряджається за 3 години та гарантує безперервну роботу такий самий час. Щоб уникнути простою в роботі, прилад завжди можна підключити до мережі. Однак не рекомендується провідний спосіб роботи робити основним. Адаптер живлення працює від будь-якої напруги в мережі 100-240 В.
ПРО НОЖОВИЙ БЛОК
Ножовий блок Tico Pro Expert Maxi Gold виготовлений із нержавіючої сталі, шириною 46 мм. Висота зрізу ножа налаштовується від 0.5 до 2 мм та забезпечить ідеально точні зрізи. Завдяки цьому можна легко створювати плавні переходи і здійснювати будь-яку стрижку в даному діапазоні.
ВАГА І ЕРГОНОМІКА
Незважаючи на металевий корпус, модель відрізняє її легку вагу 285 грам і неймовірну ергономіку, що робить її ідеальним вибором для майстрів, а петелька для підвішування дозволяє в будь-який момент повісити на гачок. Лакове покриття надійно захистить корпус машинки від стирання, подряпин та надає розкішного вигляду. Машинка оснащена LCD дисплеєм, на якому відображається інформація про заряд батареї та поточні сервісні дані для постійного контролю за інструментом. Tico Pro Expert Maxi Gold дуже зручно тримати у руці, завдяки чому робота буде точною та ефективною.
КОМУ В ПЕРШУ ЧЕРГУ ПІДІЙДЕ
Машинка для стрижки орієнтована на професійне використання, оскільки, незважаючи на свої компактні розміри, має велику потужність і легко справляється з волоссям. Невелика вага моделі ідеально підійде для майстрів-дівчат.
КОМПЛЕКТАЦІЯ
Tico Pro Expert Maxi Gold комплектується машинкою для стрижки, мережевий адаптер, гребінець для стрижки, масло та щіточка для догляду за ножами, 8 насадок для стрижки волосся (1.5, 3, 4.5, 6, 10, 13, 16, 19 мм) та супровідної документації.