01 /01
Виробник: Coifin

Фен Coifin Korto Ion KA2R-ion

Код товару: 10984
На складі
  • Код товару: 10984
  • Країна виробник Італія
  • Гарантія 24 місяців
  • 1399

    UAH
  • Кешбек: 50 uah
Країна виробник Італія
Гарантія 24 місяців

МОТОР І ШВИДКІСТЬ ПОВІТРЯНОГО ПОТОКУ

Максимальна теплова потужність моделі 2400 Вт, що дозволяє працювати з улюбленим типом волосся і впорається з улюбленими завданнями. Професійний двигун змінного потоку здатний створювати повітряний потік на швидкості 161 км/год і забезпечувати фена приголомшливу виробничу та ефективність.

ІОНІЗАЦІЯ

Модель c має джерело негативних іонів, які захищають волосся від попадання гарячого повітря. Передбачено петлю для підвішування та знімний металевий фільтр на повітрозабірнику.

ТЕМПЕРАТУРНИЙ РЕЖИМ

 Завдяки кнопкам регулювання Ви зможете вибрати відповідний температурний режим їх 3-х можливих (гарячий, теплий, холодний), а також відрегулювати швидкість. Наявність 3-х температурних режимів та 2-х швидкостей.

КОМПЛЕКТАЦІЯ

У комплекті до фена йде 2 насадки-концентратори (6х70 мм; 6х75 мм). Вони забезпечать максимальний потік повітря та захистять інструмент від перегріву. Ззаду встановлено знімний повітряний фільтр, завдяки чому фен можна легко очистити від забилися волосся та пилу.

Гарантія

До кожного інструменту придбаного в нашому магазині, ми надаємо гарантію від виробника, яка дійсна від 1-го до 2-х років.