Фен Coifin Korto KA6R Фен Coifin Korto KA6R
01 /02
Виробник: Coifin

Фен Coifin Korto KA6R

Код товару: 10982
На складі
  • Код товару: 10982
  • Країна виробник Італія
  • Гарантія 24 місяці
  • 1249

    UAH
  • Кешбек: 50 uah
Країна виробник Італія
Гарантія 24 місяці

МОТОР І ШВИДКІСТЬ ПОВІТРЯНОГО ПОТОКУ

Потужність фена регулюється в діапазоні від 2200 до 2400 W і підійде для використання в салоні краси та швидкого сушіння волосся в домашніх умовах. Професійний AC мотор змінного струму виробляє 88 м³ дмухує повітря на годину при швидкості 162 км/год. Мотор виготовлений в Італії та розрахований на щоденне інтенсивне використання в салоні краси. Максимальний рівень надійності забезпечує крильчатка (вентилятор) із латунною втулкою.

ТЕМПЕРАТУРНИЙ РЕЖИМ

 Завдяки кнопкам регулювання Ви зможете вибрати відповідний температурний режим їх 3-х можливих (гарячий, теплий, холодний), а також відрегулювати швидкість. Наявність 3-х температурних режимів та 2-х швидкостей.

КОМПЛЕКТАЦІЯ

У комплекті до фена йде 2 насадки-концентратори (6х70 мм; 6х75 мм). Вони забезпечать максимальний потік повітря та захистять інструмент від перегріву. Ззаду встановлено знімний повітряний фільтр, завдяки чому фен можна легко очистити від забилися волосся та пилу.

Гарантія

До кожного інструменту придбаного в нашому магазині, ми надаємо гарантію від виробника, яка дійсна від 1-го до 2-х років.