01 /01
Виробник: Jaguar

Ножиці прямі Jaguar Satin 5.0

Код товару: 10810
На складі
  • Код товару: 10810
  • Країна виробник Німеччина
  • 1950

    UAH
Країна виробник Німеччина

Ножиці з лінійки White Line - це довговічний і комфортний в роботі інструмент, який відмінно підходить для стилістів-початківців і всіх бажаючих, хто хоче відкрити для себе світ високоякісного інструменту. Ножиці цієї серії мають гарну твердість і чудову якість.

ОСОБЛИВІСТЬ

Ножиці White Line піддаються довготривалій та високотехнологічній обробці. Спочатку сталь проходить етап гарту, який виконується під певною температурою -80 градусів. За рахунок виконання такої процедури, сталь набуває бездоганної гостроти та дуже гарної твердості.

Наступним етапом виготовлення є обробка полотен спеціальним інноваційним методом. Завдяки чому досягається точна, класична форма робочої частини.

Ножиці із серії White поєднують у собі німецьку сталь та високу твердість. Модель Jaguar White Line Satin має стандартну ріжучу кромку. На одному з полотен нанесена мікронасічка, яка забезпечує ідеальне зчеплення та точний зріз.

Додаткове сатинове покриття запобігає появі подразнень при алергії на нікель та збільшує стійкість до корозії.

Бездоганна ергономіка

Для досягнення хорошої плавності ходу, в ножицях передбачено регульоване гвинтове з'єднання, яке можна легко налаштувати за допомогою викрутки або навіть звичайної монетки.

Класичний дизайн забезпечує традиційне відчуття під час стрижки. М'які вставки в кільцях захищають пальці майстра від тертя та контакту з металом.