01 /01
Виробник: Jaguar

Ножиці прямі Jaguar Satin Plus 5

Код товару: 10807
На складі
  • Код товару: 10807
  • Країна виробник Німеччина
  • 2200

    UAH
Країна виробник Німеччина

Перукарські ножиці Jaguar Satin Plus прямої форми у стриманому класичному дизайні. Підійдуть для різноманітних видів стрижки. Універсальна довжина ріжучих полотен 5,5 дюйма дозволить більшості майстрів легко працювати як з жіночими, так і з чоловічими стрижками.

ІДЕАЛЬНИЙ БАЛАНС

Ножиці відрізняються своїм бездоганним балансуванням та гранично м'яким, рівномірним ходом. Леза ножиць пройшли додаткове хонінгування та порожнє шліфування, завдяки чому їх поверхня виходить бездоганно гладкою, без шорсткості або нерівностей. Це дозволяє ножиці плавно ковзати по волоссю, не чіпляючи його і забезпечуючи чіткий, рівний зріз. Ножиці Jaguar Pastell Plus Candy можна використовувати для слайсингу (зріз).

МАКСИМУМ КОМФОРТУ

Для забезпечення максимальної зручності майстра в ножицях використовується гвинтова система VARIO для легкого налагодження ходу. Такий регулювальний гвинт не вимагає спеціального ключа досить звичайної монети. Це дозволить просто і швидко коригувати натяг полотен, щоб внутрішня сторона ріжучих кромок передчасно не стиралася або заминалася і прослужила якнайдовше.

Доповнює картину зручних перукарських ножиць знімний упор для мізинця. Він допоможе комфортно розташувати ножиці в руці, забезпечуючи надійне захоплення та не перетружуючи зап'ястя майстра.

НІМЕЦЬКА ЯКІСТЬ

Ножиці Jaguar із серії Pastell Plus відносяться до лінійки White Line. Ножиці цієї лінійки виготовлені з високоякісної спеціальної кованої нержавіючої хромованої сталі з додатковим крижаним загартуванням. У поєднанні з плоским кутом ріжучої кромки це забезпечує довговічну гостроту ріжучих полотен та тривале використання ножиць без необхідності повторного заточування.