01 /01
Виробник: Jaguar

Ножиці Jaguar Pre Style Relax 6.0

Код товару: 10800
На складі
  • Код товару: 10800
  • Країна виробник Німеччина
  • 1250

    UAH
Країна виробник Німеччина
Ножиці – це основний інструмент кожного перукаря. Дуже важливо вибрати ножиці, які підійдуть саме вам, тому що від цього залежить результат роботи. Перед покупкою ножиць, ви повинні розуміти, що їхня якість залежить від багатьох факторів, основним з них є матеріал, з якого зроблений даний елемент. Країна виробника теж говорить про якість продукту, тому що ножиці варто купувати у фірми, яка є вузькопрофільною і виготовляє інструмент для професійного використання. Професійні ножиці відрізняються від побутових, тим, з якої сталі зроблені та з яким кутом зроблена заточка.
Провідний світовий лідер із виробництва ножиць для перукарського мистецтва - Jaguar. Країна виробництва – Німеччина. Jaguar всі свої ножиці класифікували на 5 класів. Ціна залежить від марки сталі, заточування, ергономічності, обробки поверхні, загальний дизайн ножиць.
Модельна лінія Pre Style Relax відрізняється трохи видозміненим дизайном ручки ножиць, тобто зміщений дизайн для ергономічного становища ручки для більш комфортної роботи. Ножиці Jaguar – це якість та надійність, від кращого виробника.