Шейвер Tico Pro Assist Zero Silver 100414SIL Шейвер Tico Pro Assist Zero Silver 100414SIL
01 /02
Виробник: Tico

Шейвер Tico Pro Assist Zero Silver 100414SIL

Код товару: 11002
На складі
 • Код товару: 11002
 • Живлення Комбіноване
 • Двигун Роторний
 • Матеріал ножів Нержавіюча сталь
 • Ширина ножів 45 мм
 • Країна виробник Україна
 • Гарантія 12 місяців
 • 2304

  UAH
 • Кешбек: 100 uah
Живлення Комбіноване
Двигун Роторний
Матеріал ножів Нержавіюча сталь
Ширина ножів 45 мм
Країна виробник Україна
Гарантія 12 місяців
Tico Pro Assist Zero Silver – шейвер для чистого гоління та плавних відомостей "під нуль". Інструмент із металевим корпусом сріблястого кольору, комбінованим типом живлення та оптимальними технічними рішеннями підійде для професійної салонної діяльності та для побутового використання.
МОТОР ВІД TICO
Машинка оснащена двигуном постійного струму (DC), роторного типу з мікропроцесорним керуванням для підтримки частоти обертання в 6000 об/хв на одному рівні та чистих результатів роботи незалежно від ступеня заряду та типу волосся.
АВТОНОМНІСТЬ ЖИВЛЕННЯ
Тип живлення – комбінований. Шейвер Tico Pro Assist Zero Silver працює від Li-Ion акумулятора, який при повному заряді може пропрацювати до 120 хвилин. Підзарядку можна виконати будь-якої миті, наявність шнура з USB роз'ємом (type-c) значно полегшує це завдання.
ПРО БРЮЧУ ГОЛОВКУ
Бреючий блок електробритви Tico Pro Assist Zero Silver складається з двох ножів шириною 45 мм, виконаних зі сталі та тонких сіток з гіпоалергенним покриттям. Матеріал не викликає подразнення навіть у чутливої ​​шкіри. Ножі працюють асинхронно, це дозволяє досягти ефективного результату гоління будь-якого типу волосся. Ножі та сітки за необхідності можна знімати та міняти.
ВАГА І ЕРГОНОМІКА
Модель виконана у яскравому сучасному дизайні із корпусом срібного кольору. Корпус шейвера зроблений з металу, що позначається на вазі – 310 г., але це не робить його менш комфортним у роботі, скоріше навпаки – робить рухи вивіреними та плавними. На корпусі розташований індикатор заряду батареї, кнопка увімкнення та вимкнення.
КОМУ В ПЕРШУ ЧЕРГУ ПІДІДЕ
Характеристики шейвера припускають професійне застосування. Він відмінно підійде для роботи в барбершопах і стане незамінним у домашньому використанні для сухого гладкого гоління щетини або голуби голови. Гоління виконується м'якими дотиками ковзного типу, без різких рухів та натискань.
КОМПЛЕКТАЦІЯ
У комплекті з шейвером Tico Pro Assist Zero Silver йде USB кабель для зарядки, фірмовий чохол, щіточка для очищення ножів і супровідна документація.