Тример Gamma Piu Absolute Hitter GP-TR Тример Gamma Piu Absolute Hitter GP-TR Тример Gamma Piu Absolute Hitter GP-TR
01 /03

Тример Gamma Piu Absolute Hitter GP-TR

Код товару: 10998
На складі
  • Код товару: 10998
  • Двигун Роторний
  • Матеріал ножів Легована сталь
  • Висота зрізу 0.2 мм
  • Країна виробник Італія
  • Гарантія 12 місяців
  • 3900

    UAH
  • Кешбек: 100 uah
Двигун Роторний
Матеріал ножів Легована сталь
Висота зрізу 0.2 мм
Країна виробник Італія
Гарантія 12 місяців
Gamma Piu Absolute Hitter (GP-TR HR) – професійний триммер із системою ножового блоку Black Diamond Blade. Повністю модульний зі знімною верхньою частиною. Ідеально підходить для щоденного використання в перукарні чи салоні.
МОТОР ВІД GAMMA PIU
Gamma Piu Absolute Hitter оснащений професійним роторним двигуном, який забезпечує достатню для роботи з волоссям швидкість. Дозволяє робити дуже якісну стрижку та точну роботу з деталями.
АВТОНОМНІСТЬ ЖИВЛЕННЯ
Тип живлення – комбінований. Літій-іонний акумулятор забезпечує 4 години бездротової роботи із швидким зарядом за 2 години. Підставка для заряджання або універсальний міні-зарядний пристрій USB, що використовується у всьому світі. Повідомлення про низький рівень заряду акумулятора звучать один раз при 10% ресурсу акумулятора, двічі – при 5% ресурсі акумулятора, і тричі подає звуковий сигнал, коли залишається 3% ресурсу акумулятора.
ПРО НІЖОВИЙ БЛОК
Повністю регульований ножовий блок, що допоможе легко виставити в нуль для найближчого зрізу та обробки. Лезо виготовлене з чорно-діамантового вуглецю DLC високої якості залишається більш прохолодним, без іржі та чітким. Науково розроблено ударостійким.
ВАГА І ЕРГОНОМІКА
Тример має зручний стильний корпус, який не втомлює руку і не створює неприємної напруги. Його форма дозволяє надійно зафіксувати інструмент у руках і не дає вислизнути тримера під час роботи. Навіть при тривалому використанні не відчувається жодного навантаження на руку.
КОМПЛЕКТАЦІЯ
Gamma Piu Absolute Hitter поставляється з підставкою для заряджання, 3 насадками (1.5, 4.5, 6 мм), набором для чищення, міні-викруткою, USB-зарядним шнуром та супровідною документацією.