Тример Tico Piccolo Graphite 100412 Тример Tico Piccolo Graphite 100412 Тример Tico Piccolo Graphite 100412
01 /03
Виробник: Tico

Тример Tico Piccolo Graphite 100412

Код товару: 11011
На складі
 • Код товару: 11011
 • Живлення Комбіноване
 • Двигун Роторний
 • Матеріал ножів Нержавіюча сталь
 • Ширина ножів 32 мм
 • Висота зрізу 0.4 - 7.4 мм
 • Країна виробник Україна
 • Гарантія 12 місяців
 • 1425

  UAH
 • Кешбек: 100 uah
Живлення Комбіноване
Двигун Роторний
Матеріал ножів Нержавіюча сталь
Ширина ножів 32 мм
Висота зрізу 0.4 - 7.4 мм
Країна виробник Україна
Гарантія 12 місяців

Tico Piccolo Graphite – бездротовий триммер для окантовки, плавних відомостей або роботи з бородою, вусами та бакенбардами. Легкий у надійному корпусі з ергономічним дизайном стане вдалим вибором для професійного та побутового застосування.
МОТОР ВІД TICO
Роботу тримера забезпечує професійний DC-мотор роторного типу з мікропроцесорним керуванням. Частота обертання мотора становить 5600 об/хв, завдяки чому інструмент стригтиме з однаковою силою незалежно від типу та густоти волосся, а також рівня заряду акумулятора.
АВТОНОМНІСТЬ ЖИВЛЕННЯ
Тип живлення – комбінований. Бездротовий тример оснащений Li-Ion акумулятором без ефекту пам'яті. Ємності акумулятора вистачає для забезпечення безперервної роботи протягом 120 хвилин, час повного заряду має таке ж значення 120 хвилин. Ідеально підійде для подорожей, тому що має функцію мультивольтажу (підходить для роботи від мережі з напругою в діапазоні 110-240 В та частотою струму 50-60 Гц). За необхідності триммером можна працювати як дротовим, підключивши його до адаптера мережі.
ПРО НІЖОВИЙ БЛОК
Модель тримера Piccolo оснащена швидкознімним ножовим блоком. Ніж виконаний з нержавіючої сталі та має ширину 32 мм з фіксованою довжиною зрізу 0.4 мм.
ВАГА І ЕРГОНОМІКА
Tico Piccolo Graphite виконаний у ергономічному корпусі графітового кольору. Вигнута форма та легка вага – всього 125 грам – роблять його дуже комфортним у роботі. На корпусі розташована кнопка увімкнення-вимкнення та LED індикатор стану батареї, для зручного контролю заряду батареї, який інформує про рівень заряду.
КОМУ В ПЕРШУ ЧЕРГУ ПІДІЙДЕ
Вдалий дизайн, якісні деталі та оптимальні характеристики роблять Tico Piccolo Graphite придатним для професійного використання барберами та майстрами-універсалами. Можливість бездротової роботи стане безперечною перевагою, тому що надає майстру повну свободу пересування для досягнення найакуратніших і найточніших результатів.
КОМПЛЕКТАЦІЯ
TICO Piccolo Graphite комплектується базою для підзарядки, адаптером живлення, універсальною насадкою (3-7 мм), олією, щіточкою та супровідною документацією.