Автоматична плойка BaByliss MiraCurl BAB2665E Автоматична плойка BaByliss MiraCurl BAB2665E Автоматична плойка BaByliss MiraCurl BAB2665E
01 /03

Автоматична плойка BaByliss MiraCurl BAB2665E

Код товару: 10696
На складі
 • Код товару: 10696
 • Живлення Від мережі
 • Країна виробник Франція
 • Гарантія 12 місяців
 • 4230

  UAH
Живлення Від мережі
Країна виробник Франція
Гарантія 12 місяців

BaByliss PRO BAB2665E MiraCurl – це перший у світі професійний інструмент, який дозволяє створювати бездоганні локони та хвилі без особливих навичок. Волосся не заламується, не перегрівається, і це займає всього кілька секунд, щоб сформувати ідеальний завиток.

Ця захоплююча інноваційна машинка неймовірно просто і швидко створює прекрасні локони в найкоротші терміни. Нескінченні можливості стилів, які тепер стали можливо без особливих зусиль і на довгий час завдяки цьому високотехнологічному приладу для створення локонів MiraCurl. Швидко та легко!

Для машинки для завивки BaByliss PRO BAB2665E MiraCurl інженерам компанії довелося розробити принципово новий мотор, який зміг би забезпечити високий рівень надійності та комфортності машини в роботі. В результаті було створено унікальний безщітковий двигун MaxLife PRO EDM 10.0.

Безщіткова технологія дозволила збільшити термін служби двигуна до 10 000 годин, що перевищує стандартні електродвигуни більш ніж у 5 разів. А наявність 2 ізольованих шарикопідшипників у парі з 4 потужними неодимовими магнітами знизило показники шуму та вібрації при роботі до мінімуму.

Машинка для завивки обладнана спеціальною керамічною камерою, в якій пасмо волосся рівномірно прогрівається з усіх боків. Це вигідно відрізняє BaByliss PRO BAB2665E MiraCurl від традиційних плівок для завивки, де нагрівання відбувається тільки з того боку, яким волосся торкається робочої поверхні.

Така особливість завивки на традиційній плойці дозволяє легко пересушити волосся, яке ближче до розігрітої поверхні, і недостатньо прогріти зворотний бік пасма. У BaByliss PRO MiraCurl цей недолік повністю усунений і рівномірне нагрівання з усіх боків дозволяє досягти чудових результатів завивки та зберегти здоров'я волосся.

BaByliss PRO BAB2665E MiraCurl функціональна і винятково проста у застосуванні завдяки своїм численним, але інтуїтивно зрозумілим налаштуванням. На машинці передбачено 3 різні перемикачі, кожен з яких має також по 3-4 положення. Перший перемикач призначений для налаштування температури 190 - 210 - 230 ° С під різні типи волосся.

Мінімальна температура призначена для тонкого, ламкого або фарбованого волосся. Середня температура призначена для завивки нормального волосся. Максимальна – для товстого або кучерявого волосся. Другий перемикач призначений для налаштування часу 8-10-12 секунд, які пасмо волосся буде знаходитися в камері. Завдяки цьому налаштуванню ви зможете створювати різні варіанти локонів.

Чим довше пасмо волосся залишається в камері, тим більш вираженим буде локон. Також можна вимкнути звуковий сигнал часу, якщо перевести перемикач у положення «0». Третій перемикач призначений для вибору одного з трьох варіантів напряму завитка: вправо, вліво та по черзі в праву та ліву сторону.

ОСНОВНІ ПЕРЕВАНИ

 • Керамічна камера для дбайливого укладання волосся
 • Потужність 29 Вт
 • Наднадійний MaxLifePRO EDM 10.0 з терміном служби щонайменше 10 000 годин
 • 3 рівня часу (8 – 10 – 12 секунд) прогрівання пасма волосся зі звуковим сигналом для створення локонів та хвиль
 • 3 налаштування температури (190 – 210 – 230°С) для будь-якого волосся
 • 3 налаштування напряму завивки волосся (вправо – вліво – автоматично: із почергового змінного напрямку)
 • Звукові сигнали готовності локону (3 сигнали – 8 секунд, 4 сигнал – 10 секунд, 5 сигналів – 12 секунд)
 • Антиблокувальна система для безпечного використання
 • Автоматичний перехід у сплячий режим після 20 хвилин простою
 • Автоматичне відключення після 60 хвилин простою
 • Шнур, що обертається, довжиною 2.7 м

Машинка для завивки волосся BaByliss PRO BAB2665E MiraCurl комплектується талоном з крактою інформацією про гарантію, інструкцію з експлуатації, правилами безпеки при використанні та пристроєм для чищення машинки. Остання дозволяє видаляти із внутрішньої поверхні камери наліт від стайлінгу для волосся.