01 /01

Крем для відновлення мікробіома шкіри Cosmedix Harmonize Microbiome Moisturizer 50mL

Код товару: 11703
На складі
 • Код товару: 11703
 • Обʼєм 50 mL
 • Тип шкіри Для всіх типів
 • Країна виробник США
 • 2752

  UAH
Обʼєм 50 mL
Тип шкіри Для всіх типів
Країна виробник США
Cosmedix активно оновлює лінійку зволожуючих засобів і представляє новий крем для відновлення мікробіома шкіри – Harmonize. Багатофункціональний зволожуючий крем на основі пробіотиків знімає запальний процес і підвищує природний рівень зволоження. Завдяки поєднанню потужних екстрактів рослин, екстрактів грибів і пробіотиків, Harmonize захищає шкіру від шкідливих факторів навколишнього середовища і наповнює потужними антиоксидантами. Harmonize – покращує зовнішній вигляд шкіри, вирівнюючи її тон та текстуру.

ПЕРЕВАГИ
 • Покращує бар'єрну функцію шкіри
 • Забезпечує тривале зволоження
 • Вирівнює тон шкіри
 • Захищає від стрес-факторів довкілля
 • Знімає запальний процес
 
АКТИВНІ КОМПОНЕНТИ
Пребіотики  – відновлюють мікробіом шкіри:
- Лізат ферментованих лактобактерій Lactobacillus - зволожує шкіру та підвищує її тонус, сприяє посиленню синтезу колагену, запобігає набрякам, активізує мікроциркуляцію, відновлює імунітет клітин. Все це чинить омолоджуючу дію і посилює здатність шкіри до регенерації.
- Екстракт хлорели - екстракт зелених водоростей – це суперпродукт, який відновлює мікробіом і вирівнює тон шкіри.
- Ферментований екстракт кореня редиски - ферментований фільтрат коренів редиски працює в косметичній продукції як натуральний антибактеріальний та протигрибковий консервант широкого спектру дії. Основний вітамін у складі редиски – тіамін, основний компонент – сірка. Поєднання цих двох речовин дуже ефективне при догляді за запаленою вугровою шкірою. Рослинні екстракти редису, що містять алкалоїди піролідин, фенетиламін, N-метилфенетиламін, дуже корисні у догляді за проблемною шкірою – такі компоненти ефективно звужують пори додатково діють як в'яжучі агенти

Екстракти Грибов:

- Екстракт Грибов Рейші - має унікальну адаптогенну властивість. Містить полісахариди у складі. Є потужним антиоксидантом, імуностимулятом, надає загальнотонізуючу дію. У складі продукту відповідає за вирівнювання тону шкіри, зволоження, зняття запального процесу.
- Екстракт Гриба Чага - екстракт гриба Чаги сильний антиоксидант і модулятор імунної системи шкіри, дуже активно знижує проникність капілярів, зменшує почервоніння та видимість капілярного малюнка. Має сильну захисну функцію і знижує чутливість шкіри. Багатий поліфенолами, які накопичують шкіру, що світиться і здоровий тон. Також екстракт багатий полісахаридами та мінералами.
- Екстракт Сніжного Гриба - тремелла фукусоподібна має імуномодулюючу, антиоксидантну, антиканцерогенну, протизапальну дію. Сніговий гриб перевищує в кілька разів властивості гіалуронової кислоти. До складу цього компонента входять безліч амінокислот, мінерали та білки, що забезпечують харчування шкіри. Цей представник найпростіших рослин містить в якості активних сполук глюкуронову кислоту, бета-D-глюкани і гетероклікани, які забезпечують утримання вологи, захист шкіри, стінок капілярів і дрібних судин, а також покращують клітинний метаболізм.

Екстракт Босвелії пильчастої - має ефективну протизапальну дію. Босвелія рекомендується для використання в продуктах, призначених для лікування пошкодженої шкіри, в антивікових засобах для підтримки та відновлення еластичності та пружності шкіри. Босвеллієві кислоти не тільки стимулюють організм виробляти власні протизапальні речовини, але й відновлюють цілісність судин та пошкоджені тканини, покращуючи приплив крові до запалених ділянок.
Екстракт імбиру - містить унікальний компонент гінгерол, який тонізує клітини шкіри і відновлює її баланс енергії. Має моментальний підтягуючий, регенеруючий, антимікробний, протизапальний вплив. Контролює себорегуляцію.
Екстракт винограду - універсальний омолоджуючий компонент, який містить вітаміни С, В1, В2, В6, В12, Р, РР. Так само до складу екстракту входить фолієва кислота, антиоксидант танін, комплекс мінералів і мікроелементів, фруктові кислоти, завдяки чому компонент має протизапальну, поживну, зволожуючу дію.
L-бісаболол, пантенол-компоненти, які знімають запальний процес, ефективно зволожують і пом'якшують шкіру.

СПОСІБ ЗАСТОСУВАННЯ
Вранці та ввечері нанесіть крем після очищення та тонізації шкіри.