01 /01

Маска Elemis ULTRA SMART Aqua Infusion Masque 50mL

Код товару: 11539
На складі
  • Код товару: 11539
  • Обʼєм 50 mL
  • Тип шкіри Для всіх типів
  • Країна виробник США, Великобританія
  • 4480

    UAH
Обʼєм 50 mL
Тип шкіри Для всіх типів
Країна виробник США, Великобританія
Аквамаска популярного бренда Elemis - трьохрівневе зволоження для вашої шкіри. Вона не тільки глибоко живить цілющою вологою, але і попереджає висушування шкірного покриву. Активна формула створена із застосуванням особливих технологій і містить велику кількість корисних інгредієнтів. Завдяки цьому продукт дарує додатковий доглядальний вплив. Майстри бренда Elemis представили засіб у розкішній баночці, яка не тільки стане прикрасою вашого арсеналу краси, але і подарує задоволення від використання.

ПЕРЕВАГИ
- комплекс Ultra Smart Hydra-Infusion, збагачений гіалуроновою кислотою, глибоко зволожує і допомагає зменшити трансепідермальну втрату вологи;
- завдяки технології Ultra Smart Aqua Shuttle повільно випускає тандем водоростей і зволожувачів в інкапсульованій формі, що забезпечує підтримання оптимального рівня гідробалансу до 24 годин;
- комплекс Ultra Smart Line Fighting сприяє розгладженню глибоких зморшок, а також підвищує пружність і еластичність;
- перші результати видно вже через 28 днів регулярного використання;
- у комплекті передбачена рукавичка, яка забезпечує комфортне видалення маски з обличчя.

СПОСІБ ЗАСТОСУВАННЯ
Для найкращого результату використовуйте 3 рази на тиждень, на очищену шкіру. Наносіть на обличчя і шию. Залиште на 20 хвилин для впливу. Видаліть залишки за допомогою вологих ватних дисків чи теплої води, чи вологої теплої рукавиці.

АКТИВНІ КОМПОНЕНТИ
  • ULTRA SMART HYDRA-INFUSION COMPLEX — насичена гіалуронатом натрію і Полінезійською водою для миттєвого зволоження. Комбінація двох червоних водоростей перешкоджає трансепідермальній втраті вологи і сприяє глибокому зволоженню.
  • ULTRA SMART AQUA SHUTTLE TECHNOLOGY — інноваційна технологія забезпечує інтенсивне зволоження упродовж дня, завдяки повільному вивільненню інкапсульованого екстракту водоростей і водно-човникової системі доставки.
  • ULTRA SMART LINE FIGHTING COMPLEX — створений для стимуляції синтезу колагену, підтримуючи шкіру в оптимальному стані. Для усунення тонких ліній і глибоких зморшок, і повернення пружності та еластичності — для супер перетворюючих результатів.