01 /01

Набір Elemis Kit: Brightening Cleanse & Tone

Код товару: 11596
На складі
  • Код товару: 11596
  • Країна виробник США, Великобританія
  • 2828

    UAH
Країна виробник США, Великобританія
Тонік для комбінованої шкіри обличчя з екстрактом лаванди - Elemis Balancing Lavender Toner
Завдяки збалансованій формулі та активному компоненту Elemis Balancing Lavender Toner має багатовекторну дію: він очищує, заспокоює і дарує приємне відчуття свіжості. Тонік для обличчя містить екстракт лаванди, квітка мильнянки та сапоніни, отримані з дерева Quillaja, – натуральні альтернативи спирту, тому тонізування буде ефективною та водночас делікатною процедурою. Це ідеальне завершення процесу очищення шкірного покриву та підготовка до нанесення сироваток чи кремів.
Крем для вмивання - Elemis Dynamic Resurfacing Facial Wash
Завдяки збалансованій формулі та активним компонентам Elemis Dynamic Resurfacing Facial Wash має потрійну дію: очищує, оновлює та пожвавлює. Цьому сприяє інноваційна технологія Tri-Enzyme, що діє як каталізатор. Саме вона активізує природні процеси регенерації клітин та дозволяє повернути шкірі свіжий, відпочилий та сяючий вигляд. Крем для вмивання на «відмінно» справляється із залишками декоративної косметики, надлишками шкірного сала та забрудненнями, забезпечуючи при цьому делікатний догляд. У складі засобу також містяться олії насіння бабасу та екстракт білого трюфеля.

 
СПОСІБ ЗАСТОСУВАННЯ
Тонік для комбінованої шкіри обличчя з екстрактом лаванди - Elemis Balancing Lavender Toner
Зволожіть ватяні диски і обережно протріть обличчя після очищення. Можна також використовувати як зволожуючий спрей протягом дня.
Крем для вмивання - Elemis Dynamic Resurfacing Facial Wash
Нанесіть на суху шкіру обличчя, уникаючи області очей, область шиї і декольте. Емульгуйте крем зволоженими кінчиками пальців, легкими рухами, що масажують. Видаліть залишки крему великою кількістю води. Потім нанесіть тонік ELEMIS для відповідного типу шкіри. Використовуйте вранці та ввечері. Запобіжні заходи: Протягом використання всіх засобів серії Dynamic Resurfacing рекомендується користуватися денними сонцезахисними засобами. Не рекомендується перебувати на відкритому сонці, засмагати чи відвідувати солярій.

СКЛАД
  • Тонік для комбінованої шкіри обличчя з екстрактом лаванди - Elemis Balancing Lavender Toner, 400мл
  • Крем для вмивання - Elemis Dynamic Resurfacing Facial Wash, 400мл