Ліфтинг-крем для повік та губ Elemis Pro-Collagen Definition Eye and Lip Contour Cream 15mL Ліфтинг-крем для повік та губ Elemis Pro-Collagen Definition Eye and Lip Contour Cream 15mL
01 /02

Ліфтинг-крем для повік та губ Elemis Pro-Collagen Definition Eye and Lip Contour Cream 15mL

Код товару: 11532
На складі
 • Код товару: 11532
 • Обʼєм 15 mL
 • Тип шкіри Для всіх типів
 • Країна виробник США, Великобританія
 • 2940

  UAH
Обʼєм 15 mL
Тип шкіри Для всіх типів
Країна виробник США, Великобританія
Цей живильний крем для контуру очей і губ зміцнює стоншену, зневоднену шкіру. Завдяки вмісту активних рослинних стовбурових клітин Едельвейсу та Спілантесу, Квітки мефен, Фукози та амінокислоти Пшениці, відновлює суху шкіру навколо очей і губ, повертаючи їм молодість і свіжість. Живить ніжний ліпідний бар’єр і забезпечує антиоксидантний захист.
Крем має миттєвий ефект омолодження, адже розгладжує мімічні зморшки. Під час тривалого використання корегуються як мімічні зморшки, так і виражені вікові зміни шкіри. Підходить для шкіри 40+

СПОСІБ ЗАСТОСУВАННЯ
Використовуйте щодня вранці і ввечері.
Одне натискання помпи, нанесіть на шкіру навколо очей і вздовж контуру губ, приділяючи особливу увагу складці від носа до рота. Не рекомендується наносити на поверхню губ!

АКТИВНІ КОМПОНЕНТИ
 • Едельвейс — нівелює шкоду вільних радикалів. Так, доведено, що індекс антиоксидантної активності екстракту едельвейса в косметиці вдвічі вище, ніж у відомого своїми антиоксидантними властивостями вітаміну С. Крім того, що екстракт едельвейса є інгібітором перекисного окислення ліпідів, цей компонент також пригнічує активність гіалуронідази — ферменту, що руйнує в нашій шкірі гіалуронову кислоту. Екстракт едельвейса має виражену протизапальну, омолоджуючу, заспокійливу дію.
 • Алярія ескулента — багата Омега-3 кислотами (покращує бар’єрні функції шкіри), полісахариди (забезпечують зволоження), поліфеноли (потужні антиоксиданти, які забезпечують молодість нашої шкіри). Стимулює синтез колагену і еластину. А також гіалуронової кислоти, що забезпечує молодість нашої шкіри.
 • Фруктоза — чудово зволожує шкіру.
 • Протеїни пшениці — покращують еластичність шкіри, дають змогу зменшити роздратування, також сприяють утворенню плівки на шкірі, зволожують і освіжають її, знижують рівень трансепідермальної втрати води, усуваючи хронічну сухість шкіри, внаслідок чого підвищується природна пружність і структурна якість тканин.