Крем-маска для очей Elemis Pro-Collagen Eye Revive Mask 15mL Крем-маска для очей Elemis Pro-Collagen Eye Revive Mask 15mL
01 /02

Крем-маска для очей Elemis Pro-Collagen Eye Revive Mask 15mL

Код товару: 11517
На складі
 • Код товару: 11517
 • Обʼєм 15 mL
 • Тип шкіри Для всіх типів
 • Країна виробник США, Великобританія
 • 2100

  UAH
Обʼєм 15 mL
Тип шкіри Для всіх типів
Країна виробник США, Великобританія
Для свіжого, ясного і відпочилого погляду слід регулярно доглядати за ніжною шкірою в зоні навколо очей. Крем-маска відомого британського бренда Elemis допоможе запобігти появі мімічних та вікових зморшок, усуне набряклість і темні кола навколо очей. Активні компоненти б'юті-продукту ефективно зволожують, освітлюють і зволожують делікатний шкірний покрив. Кавунова сніжна водорість містить велику кількість антиоксидантів, амінокислот і поліфенолів. Мікроводорость ретельно зволожує епідерміс і допомагає ефективно розгладити зморшки. Кущ конюшини, зібраний в Південній Кореї, зменшує набряклість і темні кола завдяки високому вмісту антиоксидантів. Гіалуроновий Flash Filler (Гіалуронова кислота останнього покоління) створює ефект наповнення і покращує текстуру епідермісу. Падіна Павоніка (бура водорість) зберігає цінну вологу в шкірі, покращує пружність і еластичність. Регулярне застосування крем-маски допоможе зберегти гладкість і сяйво молодості вашої шкіри!

ПЕРЕВАГИ
- можна застосовувати як основу під макіяж, як нічну маску або протягом дня;
- з приємною, гелеподібною консистенцією;
- для всіх типів шкіри;
- швидко вбирається, не залишаючи липкої плівки на шкірі;
- забезпечує зволоження протягом 24-х годин;
- запобігає сухості шкіри в зоні навколо очей.

СПОСІБ ЗАСТОСУВАННЯ
Нанесіть тонким шаром на шкіру навколо очей, або тонким шаром під макіяж вранці, також можна застосовувати поверх макіяжу протягом дня або як нічну маску на ніч. Для найкращого результату використовуйте щодня або мінімум три рази на тиждень.

АКТИВНІ КОМПОНЕНТИ
 • Кавунова сніжна водорість — багата антиоксидантами, амінокислотами і поліфенолами. Ця червона мікроводорість забезпечує зволоження в екстремальних умовах і має властивість розгладжувати зморшки.
 • Кущ Конюшини — зібраний в Південній Кореї, це рослина багата антиоксидантами, зменшує набряклість і темні кола навколо очей.
 • Падіна Павоніка — бура водорість, обережно добута для збереження цілісності фітоактівних властивостей, сприяє зволоженню шкіри, забезпечує пружність і еластичність.
 • Гіалуроновий Flash Filler — Гіалуронова кислота останнього покоління, що забезпечує ефект наповнення і поліпшення текстури шкіри.