01 /01

Тонер з пробіотиком Elemis Superfood Fruit Vinegar Liquid Glow 145mL

Код товару: 11491
На складі
 • Код товару: 11491
 • Обʼєм 145 mL
 • Тип шкіри Для всіх типів
 • Країна виробник США, Великобританія
 • 1148

  UAH
Обʼєм 145 mL
Тип шкіри Для всіх типів
Країна виробник США, Великобританія
Подаруйте шкірі порцію фруктів із застосуванням тонера для сяйва шкіри елітного бренда Elemis! Бʼюті-продукт мʼяко ексфоліює зроговілі часточки шкіри завдяки AHA-кислотам у складі. До складу також входять яблучний оцет, абрикос, персик, тому засіб надає шкірі гладкість, свіжість та природне сяйво. Тонер ретельно видаляє різні забруднення, звужує розширені пори. Натуральний пребіотик підтримує мікробіом шкіри, а кактус опунції насичує епідерміс вітамінами та живильними речовинами, антиоксидантами. Тонер подарує вашій шкірі відчуття балансу та здорове сяйво!

ПЕРЕВАГИ
- ожиново-малиновий оцет забезпечує легкий ефект ексфоліації;
- кактус опунції підтримує необхідний рівень вологи;
- захищає шкіру від негативного впливу зовнішніх факторів;
- запобігає сухості та зневодненню шкіри;
- АНА-кислоти активізують відновлення клітин;
- вирівнює колір обличчя;
- моносахариди та амінокислоти утримують вологу в шкірі, забезпечуючи необхідне зволоження;
- містить фруктовий оцет, отриманий при мацерації яблука з абрикосом та персиком;
- чинить антиоксидантну дію;
- заспокоює та зволожує шкірний покрив;
- надає природне сяйво;
- зміцнює природний захисний барʼєр шкіри;
- завдяки компактному флакону зручно брати із собою у подорожі.

СПОСІБ ЗАСТОСУВАННЯ
Наносити щоранку та ввечері на очищену шкіру. Використовуйте ватний диск, натисніть на помпу, щоб просочити його та акуратно протріть шкіру обличчя та шиї, уникаючи ділянки навколо очей.

АКТИВНІ КОМПОНЕНТИ
 • Фруктовий оцет отриманий шляхом мацеляції яблука з абрикосом і персиком. Багаті природними кислотами AHA, амінокислотами і моносахаридами, такими як фруктоза, олігозахариди і вітаміни. Доведено, що кислоти АХА, діючи на шар шкіри, сприяють оновленню клітин, відлущуючи відмерлі клітини шкіри. Вони роблять колір обличчя більш гладким, в той час як моносахариди і амінокислоти утримують вологу в шкірі, забезпечуючи необхідну гідратацію.
 • Ожино-малиновий оцет. Рослини Малина і Ожина обробляються методом холодної екстракції з контрольованими процесами мамерації і перкольації 24-48 годин.  У догляді за шкірою оцет використовується для відновлення балансу і легкого відлущування.
 • Опунія Кактус. Соковитий кактус, батьківщиною якого є Мексика. Як і інші кактуси, він пристосовується до екстремальних кліматичних умов навколишнього середовища. Листя кактуса, як подушечки, можуть накопичувати велику кількість води. Верхній шар кутикули потовщений і покритий восковим шаром для запобігання втрати вологи і захисту від інтенсивних сонячних променів. Це багате джерело розчинних і нерозчинних волокон. Містить такий потужний антиоксидант, як вітамін С. Його екстракт використовується для заспокоєння і зволоження шкіри.
 • Пребіотик. Синтезується з натуральних цукрів за допомогою оригінального ехзиматичного синтезу. Пребіотики - це глюкоолігосахариди, які підтримують ніжний мікробіом шкіри, перший захисний бар'єр шкіри.