Охолоджуючий гель для шкіри навколо очей Elemis Superfood Matcha Eye Dew 15mL Охолоджуючий гель для шкіри навколо очей Elemis Superfood Matcha Eye Dew 15mL
01 /02

Охолоджуючий гель для шкіри навколо очей Elemis Superfood Matcha Eye Dew 15mL

Код товару: 11493
На складі
 • Код товару: 11493
 • Обʼєм 15 mL
 • Тип шкіри Для всіх типів
 • Країна виробник США, Великобританія
 • 1148

  UAH
Обʼєм 15 mL
Тип шкіри Для всіх типів
Країна виробник США, Великобританія
Інноваційна суміш науки та природи — основна складова косметичної продукції елітного бренда Elemis. Застосування ефективних біологічно-активних речовин, отриманих як на поверхні, так і під землею, ретельна увага до деталей, новаторські формули та чудові результати вирізняють догляд за шкірою цього виробника. Охолоджувальний гель для шкіри навколо очей з чаєм матча забезпечує миттєве та тривале охолодження, підтримуючи оптимальний рівень вологи. Бʼюті-продукт також усуває набряки, дарує свіжість та природне сяйво.

ПЕРЕВАГИ
- підходить для всіх типів шкіри;
- швидко всотується, не залишаючи липкої плівки;
- матча з високим вмістом вітамінів і мінералів чинить антиоксидантну дію;
- екстракти ківі та медової дині зменшують ознаки втоми;
- екстракт насіння какао містить пептиди, сахариди та поліфеноли, отримані з неферментованого насіння;
- пребіотик синтезований з натуральних цукрів за допомогою оригінального ферментативного синтезу;
- усуває темні кола під очима;
- зміцнює захисний барʼєр шкірного покриву.

СПОСІБ ЗАСТОСУВАННЯ
Частота застосування: наносити на шкіру навколо очей щоранку та за необхідності протягом дня.
Етапи нанесення: кількість гелю розміром з рисове зерно нанесіть легкими поплесквальними рухами на шкіру навколо очей. Ідеально підходить для самостійного використання, під макіяж вранці та поверх макіяжу протягом дня. Зверніть увагу: при потраплянні продукту в очі ретельно промийте. Не їжте, це косметичний засіб.

АКТИВНІ КОМПОНЕНТИ
 • Чай Матча - порошкоподібний мелений чай. Традиційно використовується в японських чайних церемоніях. Чайне листя для цього екстракту вирощують в основному в Японії. Чай Матча добре відомий своїми вітамінами і мінералами і має потужний антиоксидантний ефект.
 • Ківі - до початку 20 століття в Китаї вважався дикою рослиною, але до 1960 року був визнаний плодоносом в Нью-Йорку. Ківі - це фрукт, багатий вітамінами, включаючи вітамін С і фруктові кислоти.
 • Медова диня - це плід, який відноситься до сімейства огіркових. Диня відома своїми зволожуючими властивостями і містить 90% води. Дині, наповнені освіжаючим фруктовим соком, багаті вітамінами, мінералами та іншими мікроелементами.
 • Theobroma - екстракт насіння какао, вирощений на екологічно чистих плантаціях Альто Піура в Перу, - рідкісний першокласний сорт какао, оцінений любителями шоколаду за відмінний смак і якість. Цей інгредієнт містить пептиди, оцхариди і поліфеноли, отримані з не ферментованих насіння.
 • Пребіотик - синтезується з натуральних цукрів за допомогою оригінального еферзиматичного синтезу. Пребіотики - це глюкоолігозахарид, який підтримує ніжний мікробіом шкіри, перший захисний бар'єр шкіри.