Молочко для тіла та ванни Elemis Skin Nourishing Milk Bath 400mL Молочко для тіла та ванни Elemis Skin Nourishing Milk Bath 400mL
01 /02

Молочко для тіла та ванни Elemis Skin Nourishing Milk Bath 400mL

Код товару: 11574
На складі
  • Код товару: 11574
  • Обʼєм 400 mL
  • Країна виробник США, Великобританія
  • 2044

    UAH
Обʼєм 400 mL
Країна виробник США, Великобританія
Бренд Elemis не перестає балувати своїх шанувальників гідними доглядовими засобами. Одним із них стало молочко для тіла та ванни, яке стало сучасним втіленням давньої єгипетської традиції цариці Клеопатри. Його унікальна збалансована формула створена на основі молочних протеїнів, олії вівса та камелії, які надають сприятливий імуномодулюючий вплив та захищають шкіру від агресивних факторів навколишнього середовища. Активні інгредієнти утримують вологу у клітинах шкіри, пролонгують відчуття комфорту, а також активізують синтез колагену. При регулярному використанні тіло стає більш підтягнутим, пружним та наповненим.

ПЕРЕВАГИ
- засіб задовольняє потреби шкіри в період та після вагітності;
- оновлює епідерміс та стимулює процес зростання молодих клітин;
- активізує синтез колагену;
- молочні протеїни мають зволожуючу, пом'якшувальну та протизапальну дію;
- відновлює структуру шкіри;
- утримує вологу у клітинах шкіри, формуючи захисний гідроліпідний бар'єр;
- Надає шкірі гладкість, м'якість та пружність.

СПОСІБ ЗАСТОСУВАННЯ
Для максимальної ефективності використовувати під час прийняття ванни. Струсити пляшечку і додати 80 мл засобу у ванну. Для дуже сухої шкіри використовуйте кожен день як крем для тіла.

АКТИВНІ КОМПОНЕНТИ
Молочні протеїни - стимулюють процес росту молодих клітин, активізують синтез колагену, наділені потужним регенеруючим комплексом, відновлюють структуру шкіри, формуючи захисну плівку і надаючи шкірі м'якість гладкість і пружність.
Олія Камелії та Овса - забезпечують глибоке харчування.