01 /01

Денний крем Elemis Dynamic Resurfacing Day Cream SPF30 50mL

Код товару: 11547
На складі
  • Код товару: 11547
  • Обʼєм 50 mL
  • Тип шкіри Для всіх типів
  • Країна виробник США, Великобританія
  • 3780

    UAH
Обʼєм 50 mL
Тип шкіри Для всіх типів
Країна виробник США, Великобританія
Elemis Dynamic Resurfacing Day Cream SPF 30 – це гармонійне поєднання глибокого зволоження, делікатного відлущування і надійного захисту від негативного впливу зовнішніх факторів. Такий багатовекторний вплив обумовлений активними компонентами (білий трюфель і олія насіння малини) і збалансованою формулою, розробленою на основі триензимної технології, що складається із субтилізину, папаїну і протеази. Денний крем для обличчя «Динамічне шліфування» наповнює шкірний покрив живлющою вологою, активізує процеси природного поновлення, роблячи епідерміс рівним, гладеньким, пружним і сяйним.

ПЕРЕВАГИ
 - ніжна консистенція легко розподіляється;
 - забезпечує делікатну ексфоліацію;
 - дбайливо відлущує ороговілі часточки;
 - зволожує на 24 години і попереджає втрату вологи;
 - робить епідерміс гладеньким і еластичним;
 - вирівнює тон і мікрорельєф;
 - мікроінкапсульовані сонцезахисні фільтри забезпечують захист від негативного впливу УФ-променів;
 - бореться з першими віковими змінами;
 - повертає свіжий відпочилий вигляд;
 - антиоксидантна дія.

СПОСІБ ЗАСТОСУВАННЯ
Використовуйте щодня, наносьте вранці на попередньо очищену суху шкіру. Для оптимальних результатів рекомендуємо використовувати в рамках комплексної відновлювальної програми Dynamic Resurfacing

АКТИВНІ КОМПОНЕНТИ
  • Білий трюфель — білий трюфель, також відомий як Cocos Poria, допомагає заспокоїти і підтримати природну мікрофлору шкіри.
  • Олія мирта — ароматична ефірна олія, багата антиоксидантами. Захищає від негативного впливу довкілля і передчасного старіння.
  • Tri-Enzyme — запатентована технологія триензимів (субтилізин, папаїн, протеаза). Клінічно доведено, що запатентована технологія ELEMIS Tri-Enzyme розгладжує шкіру і прискорює клітинний обмін.