Заспокійлива антистрес маска HydroPeptide Balancing Mask 15mL Заспокійлива антистрес маска HydroPeptide Balancing Mask 15mL Заспокійлива антистрес маска HydroPeptide Balancing Mask 15mL
01 /03

Заспокійлива антистрес маска HydroPeptide Balancing Mask 15mL

Код товару: 11260
На складі
  • Код товару: 11260
  • Обʼєм 15mL
  • Країна виробник США
  • 1130 UAH

    1130

    UAH
  • Кешбек: 50 uah
Обʼєм 15mL
Країна виробник США
Заспокійлива маска Balancing Mask надає стимулюючу і пробуджуючу дію на шкіру. Активізує втомлену, атонічну і дегідратовану шкіру. Маска володіє сильними антистерсовими і антиоксидантними властивостями - 97% захист ДНК. Крім того, засіб здатний швидко оздоровити шкіру, поліпшивши її загальний стан, а також захистити від деструктивного впливу навколишнього середовища. 
ПЕРЕВАГИ
Ензими збільшують біодоступність шкіри, м'яко відлущують ороговілі клітини, вирівнюють рельєф і вдосконалюють текстуру шкіри. Пептиди стимулюють вироблення колагенових волокон III типу, а також контролюють якість його вироблення. Маска перешкоджає появі глибоких і дрібних зморшок, запобігає утворенню ферменту металлопротеінази1, який відповідає за деградацію колагену у віковій шкірі. Також маска сприяє виробленню проколагена фібропластами шкіри, що підвищує гладкість, пружність і еластичність шкіри і покращує контури обличчя. 
ПІДХОДИТЬ ДЛЯ
Маска ідеально підходить для всіх типів шкіри, а особливо - для шкіри з існуючими віковими змінами і шкіри, схильної до стресу і дегідратації.
СПОСІБ ЗАСТОСУВАННЯ
Нанести на попередньо очищену шкіру за допомогою віялової пензля. Залишити на 7-10 хвилин, після чого змити водою.