Зміцнюючий засіб для сяяння, освітлення і захисту шкіри HydroPeptide Firma-Bright 30mL Зміцнюючий засіб для сяяння, освітлення і захисту шкіри HydroPeptide Firma-Bright 30mL
01 /02

Зміцнюючий засіб для сяяння, освітлення і захисту шкіри HydroPeptide Firma-Bright 30mL

Код товару: 11262
На складі
  • Код товару: 11262
  • Обʼєм 30mL
  • Країна виробник США
  • 3649 UAH

    3150

    UAH
  • Кешбек: 100 uah
Обʼєм 30mL
Країна виробник США
Ремоделюючий бустер HydroPeptide Firma-Bright для повернення шкірі сяйва, а також вирівнювання її мікрорельєфу. Для всіх типів шкіри, а особливо - для тьмяної, асфіктичної шкіри, шкіри з пігментацією, а також шкіри з ознаками фото - і хроностаренія. 
ПЕРЕВАГИ
Бустер містить 20% вітамін С і пептидний комплекс, які допомагають коригувати гіпермеланози, а також зменшувати наслідки пошкоджень шкіри ультрафіолетом, покращувати загальний вигляд і тон шкіри, мінімізувати запалення, а також запобігати віковим змінам шкіри.
Бустер містить високу концентрацію вітаміну С в стабільній формі, Ellagi C і інноваційного пептиду Granactive 1518, які в комплексі підсилюють вироблення активного колагену за допомогою інкорпорації вітаміну С в фібропласти шкіри, а пептид Reproage підвищує експресію генів, які відповідають за проліферацію клітин базального шару епідермісу, за рахунок чого збільшуються ресурси вікової шкіри і на необхідному рівні зберігається клітинне репрограмування. 
РЕЗУЛЬТАТ
Шкіра стає сяючою, гладкою і пружною. Колір обличчя стає більш рівномірним і здоровим, поліпшується загальний стан шкіри.
СПОСІБ ЗАСТОСУВАННЯ
3-4 краплі засобу нанести на долоні, потім розподілити по обличчю або змішати з іншим засобом - наприклад, сироваткою або кремом для обличчя. Застосовувати можна щодня вранці і / або ввечері.