Колагено-утворюючий нічний крем Nimni Cream 15mL Колагено-утворюючий нічний крем Nimni Cream 15mL Колагено-утворюючий нічний крем Nimni Cream 15mL
01 /03

Колагено-утворюючий нічний крем Nimni Cream 15mL

Код товару: 11248
На складі
  • Код товару: 11248
  • Обʼєм 15mL
  • Країна виробник США
  • 3490 UAH

    3299

    UAH
  • Кешбек: 100 uah
Обʼєм 15mL
Країна виробник США

Перший запатентований комплекс підтримки колагену, який омолоджує шкіру на епігенетичні рівні.
Ця революційна технологія багаторазово покращує зовнішній вигляд, красу і еластичність шкіри зсередини. Він працює активуючи власні гени людського тіла виробляють колаген в організмі і живить клітини фізіологічним матеріалом, необхідним для синтезу колагену.

ПІДХОДИТЬ ДЛЯ

Для всіх типів шкіри. Особливо для стресованої шкіри, шкіри зі зниженим тургором, пігментацією і нерівною текстурою, з мімічними або глибокими зморшками.

ВАЖЛИВО !

ПРОТИВОПОКАЗАННЯ ! Не використовувати при вагітності та годуванні, при специфічному лікуванні акне, після хімічних пілінгів і ушкоджують процедур. Завжди використовувати сонцезахисні засоби HydroPeptide Solar Defense Tinted (SPF30) або HydroPeptide Solar Defense Non-Tinted (SPF50), якщо викориятовуете комплекс у світлу пору.

СПОСІБ ЗАСТОСУВАННЯ

Наносити на ніч на чисту шкіру обличчя і шиї, уникаючи області навколо очей. Починайте використовувати з 2-х разів на тиждень, поступово збільшуючи кратність використання.