01 /01

Пробний набір Image Skincare Clear Cell Trial Kit

Код товару: 11419
Немає в наявності
 • Код товару: 11419
 • Обʼєм 1 коробка
 • Тип шкіри Для проблемної шкіри
 • Країна виробник США
 • 1036

  UAH
Обʼєм 1 коробка
Тип шкіри Для проблемної шкіри
Країна виробник США
Пробний стартовий набір Clear Cell дозволить Вам познайомитися з косметикою Image, дія якої спрямована на лікування та відновлення проблемної шкіри. Обсягу засобів вистачить на 1,5-2 тижні постійного застосування, що дає можливість побачити результат їх застосування і зрозуміти, підійшов Вашій шкірі такий догляд.
ПЕРЕВАГИ
Засоби, зібрані в наборі при комплексному застосуванні забезпечать дбайливу ексфоліацію (видалення ороговілих клітин), заспокоять збуджену або ушкоджену акне шкіру, вирівняють колір, освіжать. Регулюється робота сальних залоз і створюється чудовий матуючий ефект.
СПОСІБ ЗАСТОСУВАННЯ
CLEAR CELL salicylic gel cleanser (Очищаючий саліциловий гель для проблемної шкіри): ранок і / або вечір щодня. Не застосовувати препарат для шкіри навколо очей!
VITAL C hydrating anti-aging serum (Антивікова сироватка з вітаміном С): ранок і / або вечір.
CLEAR CELL medicated acne masque (Маска анти-акне): 1 раз на тиждень при акне III ступеня, 3-4 рази в тиждень при акне III-IV ступеня. Час експозиції 1-10 хвилин. Можна наносити точково на запальні елементи. Обов'язково змивати. Може викликати пощипування і лущення! Днем необхідно застосовувати креми з SPF захистом.
CLEAR CELL medicated acne lotion (Емульсія анти-акне): вранці і / або ввечері на все обличчя або локально на запальні елементи. Може викликати пощипування шкіри, що не потребує відміни препарату! Днем необхідне застосування крему з SPF захистом.
PREVENTION+ daily matte moisturizer SPF 32 (Сонцезахисний зволожуючий денний крем): щоденне використання для додаткового зволоження і максимального захисту від сонця. Під час перебування під прямими сонячними променями наносити повторно кожні 2 години.
СКЛАД
До складу набору входить 5 косметичних засобів Image Skincare по 7,4 мл (міні-обсяги).
 • Очищаючий саліциловий гель. Кислоти, що входять до складу, відлущують омертвілі клітини. Тонізує і дезінфікує шкіру.
 • Cиворотка з лінії Vital C - потужний антиоксидант. Зволожить шкіру, відновить її, при необхідності підготує до подальшого догляду. Сироватка може застосовуватися і як самостійний засіб для денного / нічного догляду, але, використовуючи одночасно сироватку і крем, ви істотно підсилюєте ефект обох засобів.
 • Матуючий денний крем SPF 32 (лінія Prevention +) - ідеальний сонцезахисний засіб для жирної і проблемної шкіри з високим фактором захисту. Використовується як денний доглядовий засіб.
 • Емульсія анти-акне лікує акне, усуває чинники, що призводять до появи висипу.
 • Маска анти-акне з АНА / ВНА і сіркою для щотижневого догляду за шкірою. Ефект від застосування помітний практично відразу.