Денний захисний крем SPF 50 Image Skincare MD Restoring Daily Defense Moisturizer SPF 50 Денний захисний крем SPF 50 Image Skincare MD Restoring Daily Defense Moisturizer SPF 50
01 /02

Денний захисний крем SPF 50 Image Skincare MD Restoring Daily Defense Moisturizer SPF 50

Код товару: 11307
На складі
  • Код товару: 11307
  • Обʼєм 50 mL
  • Тип шкіри Для всіх типів
  • Країна виробник США
  • 2516

    UAH
Обʼєм 50 mL
Тип шкіри Для всіх типів
Країна виробник США

Денний захисний крем SPF 50 призначений для захисту шкіри від ультрафіолетового випромінювання та інших негативних факторів навколишнього середовища. Продукт відрізняється ніжною і легкою текстурою, наноситься на шкіру прозорим шаром, не залишаючи слідів. Призначений для щоденного використання в якості бази під макіяж. Препарат ефективний при домашньому догляді, а також в якості відновлення після салонних маніпуляцій. Продукт підходить для всіх типів шкіри, а особливо показаний для вікової в'янучої дерми.

ПЕРЕВАГИ

До складу Restoring Daily Defense Moisturizer SPF 50 включені захисні фільтри широкого спектра UVA і UVB, а також фільтр інфрачервоного випромінювання. Оксид цинку має антиоксидантну дію, а також служить для уповільнення процесів старіння. Омолоджуючий ефект буде відчутний вже після декількох застосувань.

АКТИВНІ КОМПОНЕНТИ

  • Оксид цинку - лікування запалень, захист від негативних зовнішніх факторів.

СПОСІБ ЗАСТОСУВАННЯ

Застосовуйте щоранку як щоденний зволожуючий крем для додаткового захисту. Повторно застосовуйте кожні 2 години при дії сонця або при необхідності.