01 /01

Пензлик для макіяжу Image Skincare I Beauty Flawless Foundation Brush

Код товару: 11385
На складі
  • Код товару: 11385
  • Країна виробник США
  • 1554

    UAH
Країна виробник США

Пензлик для макіяжу - професійний аксесуар для макіяжу. Призначений для бездоганного контурування і ідеального розтушовування тонального крему. Пензлик складається з підставки і густої щетини, завдяки яким дуже зручно виділяти контури обличчя і наносити декоративну косметику. При правильному використанні пензлика можна домогтися ефекту аерографії.

ПЕРЕВАГИ

Основною перевагою Flawless Foundation Brush є густа і широка щетина, за рахунок чого засоби наносяться без швів. Рівномірне ковзання по контурах обличчя забезпечує швидке нанесення тонального засобу. Пензлик має ефект HD, завдяки чому можна крити недоліки, підкреслити достоїнства і отримати ідеальний тон обличчя.

СПОСІБ ЗАСТОСУВАННЯ

Невелику кількість Мінерального консилера необхідно нанести на палітру для макіяжу або тильну сторону руки. Далі слід постукати кистю по тональному засобу, поки вся щетина не буде покрита рівномірним шаром продукту. Консилер наноситься круговими рухами від центру обличчя вгору до лінії росту волосся і по сторонам. В результаті отримуєте ідеальний природний макіяж. Перед нанесенням макіяжу косметологи рекомендують очистити обличчя Очищаючим гелем з АНА.