Гідрогелева зволожуюча маска з вулканічною водою Image Skincare I MASK Hydrating hydrogel sheet mask 1шт. Гідрогелева зволожуюча маска з вулканічною водою Image Skincare I MASK Hydrating hydrogel sheet mask 1шт.
01 /02

Гідрогелева зволожуюча маска з вулканічною водою Image Skincare I MASK Hydrating hydrogel sheet mask 1шт.

Код товару: 11372
На складі
  • Код товару: 11372
  • Обʼєм 1 шт.
  • Тип шкіри Для всіх типів
  • Країна виробник США
  • 370

    UAH
Обʼєм 1 шт.
Тип шкіри Для всіх типів
Країна виробник США

Гідрогелева зволожуюча маска з вулканічної водою - ефективний засіб для поліпшення стану і зовнішнього вигляду зневодненої шкіри. Косметичний продукт відновлює потребу дерми в гідратації за рахунок мінералів і гіалуронової кислоти. Екстракт алое вера, амінокислоти і антиоксиданти роблять шкіру сяючою і свіжою, захищаючи від згубного впливу навколишнього середовища. Покращений дизайн і форма маски зручні для нанесення на будь-яке обличчя. Ідеальне доповнення до будь-якої доглядової лінійки від Image Skincare. Розроблено професіоналами для зневодненої шкіри, яка втратила сяйво і природний колір.

ПЕРЕВАГИ

Завдяки використанню Hydrating hydrogel sheet mask відбувається повноцінна гідратація шкіри. Це чудовий засіб, щоб привести до тями втомлену дерму, яка потребує оздоровлення. Надає охолоджуючу дію, усуває сухість, заспокоює роздратування і почервоніння. Антиоксидантний ефект маски захистить обличчя від негативного впливу вільних радикалів.

АКТИВНІ КОМПОНЕНТИ

  • Гіалуронова кислота - розгладження, зволоження, зменшення обсягу зморшок.