01 /01

Зволожуючий денний крем SPF Image Skincare Prevention Daily Hydrating Moisturizer SPF 30 91mL

Код товару: 11376
На складі
  • Код товару: 11376
  • Обʼєм 91 mL
  • Тип шкіри Для сухої шкіри
  • Країна виробник США
  • 2146

    UAH
Обʼєм 91 mL
Тип шкіри Для сухої шкіри
Країна виробник США

Зволожуючий денний крем SPF 30 є ефективним зволожуючим засобом з мінеральним захистом від широкого спектра дії шкідливого випромінювання. Поліпшений склад крему дозволяє уповільнити процеси природного старіння шкіри, а також захистити від негативного впливу факторів зовнішнього середовища. Косметичний продукт виробляє ідеальне зволоження, захищає від сонця, не містить парабенів, оксибензону і штучних ароматизаторів. Розроблено професіоналами для в'янучої шкіри, яка потребує додаткового зволоження і захист від швидкого виведення вологи.

ПЕРЕВАГИ

Завдяки використанню Daily hydrating moisturizer SPF 30 в значній мірі покращується зовнішній вигляд і внутрішній стан дерми. Формула захисту від ультрафіолету перешкоджає пошкодження шкіри і утворення пігментних плям. Суміш антиоксидантів, що входять до складу продукту, захистять обличчя від несприятливих факторів навколишнього середовища.

СПОСІБ ЗАСТОСУВАННЯ

Крем слід наносити тільки на попередньо очищену шкіру. За 15 хвилин до виходу на вулицю покрийте обличчя рівномірним шаром засобу. При тривалому перебуванні на сонці слід оновлювати крем кожні дві години. Для додаткового догляду за віковою шкірою додайте Омолоджуючу сироватку зі стовбуровими клітинами, яка захищає шкіру від старіння і приховує недосконалості. Щоб захистити дерму від впливу вільних радикалів, додайте кілька крапель Зволожуючої антиоксидантної сироватки з вітамінами А, С, Е, яка в значній мірі поліпшить зовнішній вигляд і внутрішнє здоров'я дерми.

АКТИВНІ КОМПОНЕНТИ

  • Гідролізований гороховий білок - збереження вологи в клітинах.
  • Оксид цинку - протизапальна дія, регулювання виділення себума, захист від сонця.
  • Суміш антиоксидантів - захист дерми від згубного впливу вільних радикалів.