01 /01

Пробний набір Image Skincare Ormedic Trial Kit

Код товару: 11418
На складі
 • Код товару: 11418
 • Обʼєм 1 коробка
 • Тип шкіри Для всіх типів
 • Країна виробник США
 • 1480

  UAH
Обʼєм 1 коробка
Тип шкіри Для всіх типів
Країна виробник США

Набір базових продуктів лінії Ormedic, в зручних міні-упаковках. Незамінний для знайомства з косметикою Image Skincare Ormedic. Об'єми по 7,4 мл дозволяють не просто протестувати засіб, але і побачити перші результати його використання.

Ormedic - органічна лінія: відновлення і регенерація шкіри будь-якого типу, в тому числі і пошкодженої (під впливом агресивних факторів зовнішнього середовища, косметологічних процедур, неправильного вибору косметики і т.д.).

Набір включає в себе засоби для 4-х ступінчастої схеми догляду за шкірою: щоденне очищення + сироватка + крем і щотижнева процедура (маска).

ПЕРЕВАГИ

Тільки органічні складові, які довели свої клінічні результати і медичну ефективність. Абсолютна натуральність косметичних засобів Ormedic підтверджена міжнародними сертифікатами. Може бути використана вагітними, дітьми, людьми з дуже алергенною шкірою.

Не містить ароматизаторів, силіконів, парабенів і синтетичних консервантів.

СПОСІБ ЗАСТОСУВАННЯ

ORMEDIC Очищаючий гель з алое: вранці і ввечері нанесіть на вологу шкіру, ретельно змийте прохолодною водою. Можна застосовувати для шкіри навколо очей.

ORMEDIC Антиоксидантна сироватка: щодня вранці і ввечері наносити на чисту шкіру. Наноситься під денний або нічний крем, багаторазово посилюючи його дію. Або ж може застосовуватися самостійно як нічний/денний (універсальний) догляд (замість крему).

ORMEDIC Заспокійлива маска-гель: нанесіть товстим шаром на обличчя на 5-30 хвилин 1-3 рази в тиждень або по мірі необхідності. Можна використовувати щодня і залишати на ніч.

ORMEDIC Біо-пептидний нічний крем: наносити ввечері на попередньо очищену шкіру.

СКЛАД

 • Очищаючий гель з алое (Balancing Facial Cleanser) - м'яке очищення, яке підійде навіть для пошкодженої, роздратованої або чутливої шкіри. Видалить всі забруднення, заспокоївши і знявши роздратування. Підготує до нанесення сироватки.
 • Антиоксидантна сироватка (Balancing Antioxidant Serum) - концентрована сироватка-антиоксидант з найм'якшої структурою для інтенсивного щоденного догляду.
 • Біо-пептидний нічний крем з фітоестрогенами (Balancing Bio Peptide Creme) - активне відновлення і реабілітація, живлення та зволоження, запобігання старіння шкіри. Для шкіри будь-якого типу, але в першу чергу - чутливої і роздратованої.
 • Заспокійлива маска-гель (Balancing Soothing Gel Masque) - допомагає швидкій реабілітації шкіри. Усуває навіть дуже сильне зневоднення. Незамінний після агресивних косметичних втручань або пошкоджень шкіри іншого генезу. Зміцнює стінки судин, відмінно працює з акне і розацеа.