01 /01

Концентрат Ретинол Image Skincare I Enhance 25% Retinol Facial Enhancer 14,8mL

Код товару: 11397
На складі
  • Код товару: 11397
  • Обʼєм 14,78 mL
  • Тип шкіри Для всіх типів
  • Країна виробник США
  • 3182

    UAH
Обʼєм 14,78 mL
Тип шкіри Для всіх типів
Країна виробник США

Концентрат Ретинол - чудовий засіб для шкіри, яка потребує підвищеного синтезу колагену. Проникаючи в дерму, речовина активно впливає на найглибші її шари, швидко транспортуючи всередину. За рахунок впливу активного інгредієнта прискорюється процес оновлення епітелію, вироблення колагену і гіалуронової кислоти. Систематичне використання косметичного продукту дозволяє поліпшувати зовнішній вигляд дерми, розгладити зморшки і позбавити від явних ознак старіння. Розроблено професіоналами для вікової шкіри, обтяженої пігментацією і зморшками.

ПЕРЕВАГИ

Завдяки застосуванню 25% Retinol Facial Enhancer можна домогтися розгладження заломів і зморшок, позбавлення від пігментних плям і вирівнювання тону обличчя. Засіб є антиоксидантом, захистить шкіру не тільки від негативного впливу вільних радикалів, а й інших несприятливих зовнішніх факторів. Ретинол в складі концентрату прискорює кровообіг і забезпечує тургор шкіри. Косметичний продукт добре проявив себе в боротьбі з акне і постакне.

СПОСІБ ЗАСТОСУВАННЯ

Концентрат слід наносити на шкіру тільки разом з іншими доглядовими продуктами, оскільки в чистому вигляді він агресивний. Кілька крапель засобу необхідно додати в будь-який засіб для шкіри, наприклад, в Очищаючий гель МД з АНА/ВНА, який позбавляє поверхню дерми від надлишку себума, забруднень і ороговілих частинок. Вранці для пробудження шкіри і забезпечення її захисного бар'єру нанесіть на обличчя Відновлювальний омолоджуючий крем, попередньо додавши в нього концентрат ретинолу.

АКТИВНІ КОМПОНЕНТИ

  • Ретинол (вітамін А) - антивіковий вплив, боротьба з ознаками фотостаріння, лікування акне і слідів від них, вирівнювання тону обличчя, розгладження дерми, зволоження і збереження вологи в клітинах, антиоксидантний ефект.