01 /01

Сироватка від почервоніння Medik8 Calmwise Serum 15mL

Код товару: 11094
На складі
  • Код товару: 11094
  • Обʼєм 15 мл
  • Тип шкіри для всіх типів
  • Країна виробник Великобританія
  • 1449

    UAH
  • Кешбек: 100 uah
Обʼєм 15 мл
Тип шкіри для всіх типів
Країна виробник Великобританія
У цій заспокійливій формулі всього 7 інгредієнтів, для зняття почервоніння та інтенсивного полегшення чутливої ​​шкіри. Покращуючи природну захисну функцію шкіри, ця поживна сироватка з шавлією допомагає боротися з усіма видами почервоніння, включаючи рум'янець, спричинений щоденним стресом, дратівливими речовинами та сухістю. Збагачена запатентованим тепреноном – компонентом проти почервоніння, який відновлює подразнену шкіру. Клінічні випробування показали, що тепренон може зменшити почервоніння на 30% лише після 1 місяця використання, а також зменшити видимі ознаки старіння. З часом Calmwise Serum повертає пошкодженій, запаленій шкірі відчуття спокою та комфорту.
* Незалежне дослідження від Sederma – дослідження за участю 23 жінок, які двічі на день застосовували 3%-й тепренон протягом 1 місяця.
ОСНОВНІ ПЕРЕВАГИ
Швидко зніміть почервоніння. Виявлено, що тепренон, ключовий активний інгредієнт у сироватці Calmwise Serum, помітно зменшує червону реактивну шкіру лише за 1 місяць. Заспокійлива формула розроблена спеціально для чутливої ​​шкіри, тому вона не дратує, не містить ароматів і парабенів. Шовковиста сироватка швидко вбирається в шкіру, залишаючи після себе природний і зволожений колір обличчя. Придатна для всіх типів шкіри легка сироватка не є комедогенною і не посилює прищі, що робить її фантастичним засобом для заспокоєння почервонінь, пов'язаних з плямами.
ЯК ЦЕ ПРАЦЮЄ
Ця розумна сироватка проти почервоніння підтримує чутливу шкіру, продовжуючи життя клітин шкіри. ДНК у клітинах шкіри містить ряд амінокислот, званих теломерами. Вони безперервно скорочуються з віком, зрештою стаючи настільки маленькими, що викликають загибель клітин. Тепренон допомагає стабілізувати теломери. Це продовжує термін служби клітини і, отже, підвищує природну бар'єрну функцію шкіри. В результаті чутливість шкіри до зовнішніх факторів знижується. Дослідження довели, що тепренон продовжує термін життя клітини на третину. * Органічний екстракт шавлії використовується разом із тепреноном для запобігання атакі вільних радикалів. Маючи потужні антиоксидантні властивості, він захищає шкіру від шкідливого впливу навколишнього середовища, запобігаючи передчасним ознакам старіння. Екстракт також діє як протизапальний засіб для заспокоєння схильної до почервоніння шкіри, залишаючи гладкий і рівний колір обличчя.
СПОСІБ ЗАСТОСУВАННЯ
Після ранкового та вечірнього очищення утріть 4 краплі Calmwise Serum у запалені ділянки шкіри. Залиште вбратися, а потім нанесіть зволожуючий крем Calmwise Colour Correct. Вдень завершіть догляд сонцезахисним кремом.
КЛЮЧОВІ ІНГРЕДІЄНТИ
  • Тепренон – запатентований активний інгредієнт проти почервоніння, який продовжує життя клітин шкіри майже на третину. Це допомагає посилити захисний бар'єр шкіри, знижуючи її чутливість до зовнішніх факторів.
  • Органічний екстракт шавлії – потужний природний антиоксидант, який допомагає заспокоїти запалення та зняти роздратування.
СКЛАДОВІ
Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil, Cyclopentasiloxane, Cyclohexasiloxane, Caprylic/Capric Triglyceride, Tocopheryl Acetate, Teprenone, Salvia Officinalis (Sage) Extract.