01 /01

Ліфтинг- крем для розгладження зони навколо очей Medik8 Crystal Retinal Ceramide Eye 15mL

Код товару: 11876
На складі
  • Код товару: 11876
  • Обʼєм 15mL
  • Країна виробник Великобританія
  • 2049

    UAH
  • Кешбек: 50 uah
Обʼєм 15mL
Країна виробник Великобританія
Відновіть стан зони навколо очей як у юності завдяки новому універсальному засобу Medik8 для нічного догляду за шкірою. Формула оригінальної революційної сироватки з вітаміном А Crystal Retinal була повністю перероблена у нічному засобі для зони навколо очей. Відкрийте для себе ретинальдегід, оптимізований для зони навколо очей, доступний у 3 ступенях концентрації для прогресивних та видимих результатів, які з часом стають більш помітними.

Crystal Retinal® Ceramide Eye 3
Для тих, хто використовує Crystal Retinal® Ceramide Eye вперше або зараз користується сироваткою для обличчя Crystal Retinal 1 або 3

Crystal Retinal® Ceramide Eye 6
Для тих, хто  Crystal переходить з Retinal® Ceramide Eye 3 або застосовує сироватку для обличчя Crystal Retinal 6

Crystal Retinal® Ceramide Eye 10
Для досвідчених користувачів вітаміну А або тих, хто використовує сироватку Crystal Retinal у концентрації 10 або 20

Сила ретиналю, оптимізована для зони навколо очей
Ретинальдегід із ультраповільним вивільненням, який міститься у живильному кремі, насиченому керамідами, ідеально оптимізований для делікатної дії на чутливу зону навколо очей, навіть тих, хто використовуватиме вітамін А вперше. 100% володарів надмірно чутливої шкіри зазначили делікатну дію Crystal Retinal Ceramide Eye 3.* 

Зона навколо очей виглядає як у юності
Доведено, що продукт забезпечує швидкі та вражаючі результати протягом ночі, прибирає ознаки старіння, і з кожним кроком досягає більш значних результатів. 94% респондентів продемонстрували клінічне покращення стану зморшок у зоні навколо очей.* 

Унікальний продукт доступний у серії з трьох прогресивних формул (0,03-0,1%) для поступового досягнення кращих результатів. Переваги ретиналю доступні для кожної людини; якщо Ви новачок у використанні Crystal Retinal, почніть із 3, якщо ні, використовуйте ретиналь відповідно до Вашої сироватки для обличчя. 
Універсальне рішення для зони навколо очей.

Crystal Retinal Ceramide Eye містить усе необхідне для вечірнього догляду за зоною навколо очей, включає живильні кераміди та сфери, наповнені гіалуроновою кислотою для помітного розгладження, ліфтінга,  живлення та омолодження шкіри. 96% користувачів погоджуються, що Crystal Retinal Ceramide Eye забезпечує тривале живлення та зволоження.** 

Ідеальна пара засобів
Crystal Retinal Ceramide Eye ідеально поєднується із нашим оригінальним бестселером Crystal Retinal. Загальний вигляд мімічних зморшок, глибоких зморшок, стану гіперпігментації можна покращити за допомогою Crystal Retinal та отримати гладку та сяючу шкіру, тоді як Crystal Retinal Ceramide Eye має спеціально розроблену технологію для зони навколо очей, спрямовану на боротьбу з ознаками старіння, характерними для зони навколо очей, як-от гусячі лапки, втрата пружності, темні кола та чутливість. 

*Доведено незалежним клінічним дослідженням Crystal Retinal Ceramide Eye 6, яке проводилося протягом 12 тижнів за участю 32 учасників. 
**Доведено незалежним споживчим дослідженням Crystal Retinal Ceramide Eye 3 протягом 6 тижнів із залученням 50 учасників.


СПОСІБ ЗАСТОСУВАННЯ
  1. Після вечірнього очищення нанесіть Crystal Retinal Ceramide Eye на зону навколо очей, уникаючи повік.
  2. Застосування засобу має відбуватися поступово. Використовуйте двічі на тиждень протягом перших 2 тижнів, через ніч протягом наступних 2 тижнів, потім щовечора. Ви завжди повинні використовувати сонцезахисний крем вранці під час використання вітаміну А.
  3. Якщо Ви користуєтесь таким засобом вперше, почніть із Crystal Retinal Ceramide Eye 3, а досвідчені користувачі оригінального Crystal Retinal можуть вживати концентрацію відповідного засоба для обличчя.