01 /01

Рідка зволожуюча сироватка Medik8 Hydr8 B5 30mL

Код товару: 11080
На складі
  • Код товару: 11080
  • Обʼєм 30mL
  • Тип шкіри для всіх типів
  • Країна виробник Великобританія
  • 1749

    UAH
  • Кешбек: 50 uah
Обʼєм 30mL
Тип шкіри для всіх типів
Країна виробник Великобританія
Побалуйте свою шкіру інтенсивним зволоженням та живленням за допомогою сироватки Hydr8 B5, найпопулярнішої зволожуючої сироватки в лінії засобів Medik8. Відома здатністю утримувати у 1000 разів більше води, ніж її власна вага, гіалуронова кислота притягує воду з атмосфери та надійно утримує її у шкірі. Застосування оптимального поєднання різних мас гіалуронової кислоти забезпечує живлення шкіри від нижніх шарів до поверхні. Сироватка збагачена вітаміном В5 для покращення утримання вологи шкірою та регенерації. Завдяки цьому шкіра насичується водою і виглядає помітно зволоженою. Шовковиста структура сироватки, що швидко вбирається, розгладжує зморшки і дарує шкірі пружність, відновлення і харчування.
ОСНОВНІ ПЕРЕВАГИ
Глибоко зволожуюча кристально чиста сироватка швидко проникає в шкіру і насичує її. Ця зволожуюча сироватка, яка покращує стан шкіри та живить її, має бути у косметичці у кожного. Не містить олій, ароматизаторів і не дратує шкіру, не закупорює пори та не дратує навіть чутливу шкіру. Шкіра стає м'якою, зволоженою та здоровою.
ЯК ЦЕ ПРАЦЮЄ
Гіалуронова кислота від природи міститься у нашій шкірі. Вона відповідає за заповнення проміжків між клітинами, водночас визначаючи колір шкіри та зберігаючи її структуру. Вражаюче, але вона здатна утримувати у 1000 разів більше води, ніж її власна вага, притягуючи до себе молекули H2O як магніт. Hydr8 B5 містить молекули гіалуронової кислоти різного розміру. Молекули невеликого розміру здатні глибоко проникати в шкіру і піднімати вологу у верхні шари епітелію. Молекули великого розміру дуже великі для того, щоб проникати глибоко в шкіру, але вони залишаються на поверхні, діючи як резервуар, який живить верхні шари шкіри водою. Вітамін В5 сприяє утриманню вологи та підтримує регенеративний процес у клітинах. Результат – м'яка, гладка та зволожена шкіра.
СПОСІБ ЗАСТОСУВАННЯ
Після очищення вранці та ввечері утріть масажними рухами 6 крапель Hydr8 B5 у шкіру обличчя, шиї та зони декольте. Дайте сироватці вбратися. Потім нанесіть зволожуючий засіб.
КЛЮЧОВІ ІНГРЕДІЄНТИ
  • Гіалуронова кислота різної молекулярної ваги – з унікальною здатністю притягувати та утримувати у 1000 разів більше води, ніж її власну вагу, гіалуронова кислота притягує вологу з навколишнього середовища до шкіри, живлячи та пом'якшуючи її.
  • Вітамін В5 – також відомий як пантенол, що допомагає шкірі утримувати вологу, тим самим сприяючи регенерації шкірних клітин.
СКЛАДОВІ
Вода, пантенол, гіалуронат натрію, пантотенат кальцію, феноксиетанол, етилгексілгліцерин, лимонна кислота.