01 /01

Комплекс зволожуючих пептидів Medik8 Liquid Peptides 30mL

Код товару: 11090
На складі
 • Код товару: 11090
 • Обʼєм 30mL
 • Тип шкіри для всіх типів
 • Країна виробник Великобританія
 • 1849

  UAH
 • Кешбек: 100 uah
Обʼєм 30mL
Тип шкіри для всіх типів
Країна виробник Великобританія
Оживіть шкіру за допомогою рідких пептидів. У цій 30% пептидної суміші використовується новаторська система доставки дронами для усунення видимих ​​ознак старіння шкіри. Без застосування ін'єкцій ця формула допомагає боротися з мімічними зморшками, зводячи до мінімуму скорочення м'язів, стимулюючи синтез колагену, щоб помітно покращити колір обличчя. Потужність високоефективної сироватки максимізується системою доставки дронами, яка забезпечує активацію кожного пептиду в тому шарі шкіри, який потребує його найбільше. Тонкі лінії та зморшки легко зникають, еластичність повертається, а текстура шкіри стає ідеальною. У той же час, поживні пребіотики допомагають збалансувати природний мікробіом шкіри, забезпечуючи оптимальне здоров'я шкіри. Це все, що потрібно вашій шкірі завжди, поміщене в один флакон.
ОСНОВНІ ПЕРЕВАГИ
Ультразволожуюча, кристально чиста сироватка, яка легко і швидко вбирається в шкіру, надаючи вам найкращі антивікові технології. Як тільки легка сироватка наноситься на шкіру масажними рухами, 30% пептидний комплекс починає свою роботу над омолодженням шкіри. Збільшується виробництво колагену та еластину, розгладжуються тонкі лінії та зморшки, а запаси гіалуронової кислоти у шкірі підвищуються. Шкіра стає м'якою на дотик, глибоко зволоженою і, зрештою, молодшою.
ЯК ЦЕ ПРАЦЮЄ
Пептидам часто буває важко дістатися туди, де вони мають бути; вони великі та уникають шкірного сала, тому старанно пробиваються крізь невеликі масляні проміжки між клітинами шкіри. Наша 30% пептидна суміш містить інноваційну систему доставки, яка гарантує, що всі наші пептиди можуть занурюватися глибоко в нижні шари шкіри для досягнення оптимального ефекту. По-перше, доставлений дроном пептид міді специфічно націлюється на фібробласти - клітини шкіри, відповідальні за вироблення колагену та еластину. Оскільки пептид міді вивільняється у фібробласт, синтез колагену стимулюється, що дає ефект розгладження тонких ліній та зморшок. Проникні в клітину пептиди прокладають шлях для інших пептидів у 30% суміші. MATRIXYL™ 3000 змушує клітини шкіри виробляти більше колагену, тоді як Argirelox блокує сигнали скорочення м'язів, щоб мінімізувати поява мімічних зморшок. Карнозин захищає від старіння шкіри на основі глікування, тоді як гіалуронова кислота глибоко зволожує, а пребіотики врівноважують природний мікробіом шкіри.
СПОСІБ ЗАСТОСУВАННЯ
Після ранкового та вечірнього очищення нанесіть масажними рухами сироватку з рідкими пептидами на обличчя, шию та області декольте. Залиште вбиратися перед нанесенням зволожуючого крему.
КЛЮЧОВІ ІНГРЕДІЄНТИ
 • Пептид міді на дронах стимулює вироблення колагену, інкапсульований в полімерну систему, яка проникає через шари шкіри, щоб специфічно впливати на клітини, що виробляють колаген.
 • Пептиди, що проникають у клітини - спеціальні пептиди, які допомагають іншим пептидам 30% пептидної суміші проникнути в шкіру.
 • MATRIXYL™ 3000 — комбінація пептидів, які «обдурюють» шкіру, виготовляючи більше колагену, допомагаючи зміцнити та ущільнити її, а також мінімізувати появу тонких ліній та зморшок.
 • Карнозин - захисний пептид, який природно виробляється в організмі. Карнозин блокує ушкоджуючі шкіру цукру від взаємодії з колагеном у шкірі, запобігаючи утворенню зморшок.
 • ARGIRELOX™ – інноваційний пептид, який бореться з мімічними зморшками, зводячи до мінімуму скорочення м'язів. Argirelox може блокувати нерви від надсилання сигналів для скорочення м'язів, помітно мінімізуючи появу мімічних зморшок.
 • Гіалуронова кислота різної молекулярної ваги - володіючи унікальною здатністю залучати і утримувати у воді вага в 1000 разів більша за власну, гіалуронова кислота вбирає вологу з навколишньої атмосфери в шкіру, надаючи шкірі насиченість і еластичність.
 • Пребіотики побудовані на основі вуглеводів, діють як їжа для постійних корисних бактерій, що живуть на поверхні шкіри.
СКЛАДОВІ
Aqua (Water), Glycerin, Butylene Glycol, Palmitoyl Tetrapeptide-7, Palmitoyl Tripeptide-1, Copper Heptapeptide-14 Pantothenate, Heptapeptide-15 Palmitate, Arginine/Lysine Polypeptide, Palmitoyl Tripeptide-38, Carnosine, Acetyl Hexapeptide-8, Pentapeptide-18, Palmitoyl Tripeptide-5, Tetrapeptide-21, Sodium Hyaluronate, Inulin, Alpha-Glucan Oligosaccharide, Lactic Acid/Glycolic Acid Copolymer, Panthenol, Ethylhexylglycerin, Hydroxypropyl Cyclodextrin, Dunaliella Salina (Green Algae) Extract, Polysorbate 20, Caprylyl Glycol, Citric Acid, Glyceryl Caprylate, Pantolactone, Phenylpropanol, Polyvinyl Alcohol, Carbomer, Potassium Sorbate, Sodium Benzoate, Sorbic Acid, Phenoxyethanol, Xanthan Gum.