01 /01

Освітлююча пептидна сироватка Medik8 Oxy-r Peptides 2*10 mL

Код товару: 11093
На складі
 • Код товару: 11093
 • Обʼєм 2*10 мл
 • Тип шкіри для всіх типів
 • Країна виробник Великобританія
 • 2449

  UAH
 • Кешбек: 150 uah
Обʼєм 2*10 мл
Тип шкіри для всіх типів
Країна виробник Великобританія
Потужна цільова сироватка для боротьби з гіперпігментацією. Містить ультрависоку концентрацію оксиресвератролу в унікальній запатентованій системі стабілізації. Гідратируюча формула підходить для всіх типів (у тому числі й чутливої) та тонів шкіри. Продукт створений спеціально для вирішення проблеми гіперпігментації, нерівного тону шкіри, післязапальної пігментації після висипань, виражених вікових плям на шкірі. Результати споживчого дослідження показали, що темні плями помітно світлішають уже через 4 тижні.
ОСНОВНІ ПЕРЕВАГИ
 • Вражаючі результати освітлення шкіри: шовковиста формула працює над вирівнюванням тону шкіри та дає помітні результати вже через 7 днів.
 • Запатентована ексклюзивна технологія Oxy-R розробила унікальну систему стабілізації високої концентрації вкрай примхливого нестабільного оксиресвератролу, що забезпечує потужність Oxy-R від першої до останньої краплі.
 • Потрійний удар по гіперпігментації: оксиресвератрол і два пептиди, що освітлюють, забезпечують синергетичну потужність.
 • Ідеально доповнює будь-який режим догляду за філософією CSA: Oxy-R Peptides можна наносити і день, і ніч. Цей продукт посилить освітлювальну дію вітамінів С та А та сонцезахисту.
 • Бустер гідратації: сироватка, що гідратує, швидко вбирається, не залишає жирного сліду, дарує шовковистий фініш.
ЯК ЦЕ ПРАЦЮЄ
Oxy-R Peptides застосовує силу оксиресвератролу – золотого стандарту у освітленні шкіри – у безпрецедентній концентрації 1%. Це потужний, але дбайливий антиоксидант, він застосовується у догляді за шкірою для боротьби з гіперпігментацією, темними плямами та пігментацією після запальної. Виявлено, що Oxy-R у 33 рази потужніший, ніж койєва кислота [1]. Oxy-R блокує функціонування тирозинази - головного ферменту, відповідального за утворення пігменту у шкірі.
Однак, крім виняткової потужності, у оксиресвератролу є ще одна визначна риса – надзвичайна нестабільність. Тому ми самостійно розробили унікальну систему стабілізації, яка дозволяє на повну користуватися всіма перевагами висококонцентрованого стабілізованого оксиресвератролу. Oxy-R концентрацією 1% спочатку зберігається в окремому резервуарі під кришкою, а перед першим застосуванням ви активуєте розчин завдяки натисканню на кришечку до характерного звуку "клацання" - так оксиресвератрол активується в базовій формулі і зберігає свою потужність від першої до останньої краплі.
Формула Oxy-R Peptides завдає потрійного удару по гіперпігментації: крім оксиресвератролу, вона містить ще два потужні освітлювальні пептиди, які синергетично взаємодіють з Oxy-R і значно покращують тон шкіри. Тетрапептид-30 блокує надмірне вироблення пігменту, що призводить до знебарвлення і нерівного тону. Ацетил глицил бета-аланін блокує переміщення меланіну до поверхні шкіри та запобігає локалізованій гіперпігментації.
СПОСІБ ЗАСТОСУВАННЯ
Перед першим використанням сироватки міцно притисніть кришку пляшечки до характерного звуку "клацання" і струшуйте протягом 30 секунд, щоб активувати формулу. Зніміть кришку та замініть її на дозатор з піпеткою. Після очищення вранці та ввечері нанесіть 6 крапель сироватки на обличчя, шию та область декольте, уникаючи області навколо очей. Зачекайте до повного вбирання, потім нанесіть зволожуючий крем.
Оксиресвератрол від природи набуває коричневого кольору при контакті з водою. Тобто коли ви натискаєте кришечку до характерного «клацання» і таким чином активуєте розчин, оксиресвератрол потрапляє у воду і набуває насиченого коричневого кольору. Це нормальне, природне явище.
Формула постачається у форматі двох окремих флаконів по 10 мл кожен. Кожен флакон зберігає потужність 6 тижнів після активації. Активуйте другий флакон із сироваткою лише після того, як використовуєте до останньої краплі перший.
КЛЮЧОВІ ІНГРЕДІЄНТИ
 • 1% оксиресвератрол (Oxy-R) - один із найпотужніших освітлювальних інгредієнтів у догляді за шкірою. Натуральний компонент присутній в екстракті шовковиці. Блокує дію тирозинази, висвітлює та повертає сяйво тьмяної шкіри з нерівним тоном.
 • Тетрапептид-30 - освітлювальний пептид, мінімізує вироблення тирозинази і таким чином запобігає надмірному продукуванню меланіну.
 • Ацетил глицил бета-аланін - пептид, що освітлює, перешкоджає переміщенню меланіну до поверхні шкіри, де надлишок пігменту стає візуально помітним.
 • Гіалуронова кислота - має унікальну здатність притягувати з атмосфери вологу і утримувати до 1000 разів більше води, ніж її власна маса. Забезпечує харчування та пружність шкіри.
СКЛАДОВІ
Aqua (Water), Butylene Glycol, Artocarpus Lakoocha Wood Extract, Gluconolactone, Acetyl Glycyl Beta-Alanine, Glycerin, Lactic Acid, Sodium Benzoate, Disodium Edta, Sodium Hyaluronate, Xanthan Gum, Calcium Gluconate, Sodium Metabisulfite, Tetrapeptide-30, Hydroxyresveratrol.