01 /01

Сироватка навколо очей Medik8 Intelligent Retinol Eye TR 7mL

Код товару: 11062
На складі
  • Код товару: 11062
  • Обʼєм 7mL
  • Країна виробник Великобританія
  • 849

    UAH
Обʼєм 7mL
Країна виробник Великобританія
Передова нічна сироватка з вітаміном А м'яко доглядає шкіру очей завдяки особливій системі витримки в часі. Розроблена, щоб доповнювати щорічний цикл регенерації шкіри, сироватка Retinol Eye TR™ зміцнює та омолоджує шкіру, поки ви спите – щоб ви прокинулися зі свіжими, бадьорими, сяючими очима. Використовуючи потенціал 0,1% ретинолу у поєднанні з поживним антиоксидантом вітаміном Е, сироватка покращує текстуру шкіри та мінімізує тонкі лінії та зморшки. Ретинол повільно і поступово поставляється в глибинні шари шкіри через систему витримки у часі Time Release, забезпечуючи максимальні результати без перевантаження та подразнення шкіри. Ось чому ми називаємо наші продукти з ретинолом розумним ретинолом. Чому ж вони такі розумні, можна прочитати тут.
ОСНОВНІ ПЕРЕВАГИ
Доповніть свій крем із ретинолом сироваткою Retinol Eye TR. Препарат Retinol Eye TR діє поки ви спите: він прискорює природний процес ексфоліації. Сироватка без запаху легко вбирається у шкіру, зволожує та живить її, не закупорюючи пори. Вітамін Е забезпечує стабільність формули, а технологія витримки у часі Time Release запобігає подразненню. Так Medik8 Retinol Eye TR дає помітні результати, м'яко впливаючи на шкіру. Як найважливіший крок у нічному антивіковому догляді, Retinol Eye TR робить шкіру навколо очей молодшою ​​та сяючою.
ЯК ЦЕ ПРАЦЮЄ
Ретинол, також відомий як вітамін А, вважається золотим стандартом в антивіковому догляді за шкірою. При нанесенні на шкіру ретинол перетворюється на ретинову кислоту – молекулу, яка подає клітинам шкіри сигнал до вироблення білків, зокрема, колагену. Підвищення кількості ретиноєвої кислоти стимулює вироблення та збереження рівня колагену у шкірі. Також вітамін А стимулює цикл регенерації клітин шкіри та перешкоджає надмірному утворенню меланіну – щоб шкіра була гладкою та мала рівний тон. Технологія витримки в часі Time Release забезпечує поступову поступову доставку вітаміну А в шкіру протягом ночі. Таким чином ми запобігаємо подразненню шкіри. Вітамін А входить у формулу в парі з вітаміном Е. Вітамін Е – жиророзчинний антиоксидант, що допомагає захистити ніжну шкіру очей від вільних радикалів та стабілізує вітамін А для максимально тривалої його дії.
СПОСІБ ЗАСТОСУВАННЯ
Увечері після очищення за допомогою лопатки-аплікатора м'яко нанести невелику кількість сироватки Retinol Eye TR під очі та вздовж лобової кістки, уникаючи повік. Застосування ретинолу слід вводити поступово: протягом двох тижнів застосовувати двічі на тиждень; протягом двох наступних тижнів застосовувати через день; потім – щодня.
КЛЮЧОВІ ІНГРЕДІЄНТИ
  • 0,1% ретинол – чистий вітамін А допомагає підвищити рівні колагену та стимулює природний цикл регенерації шкіри, завдяки чому шкіра набуває рівного тону і виглядає молодшою.
  • Вітамін E – жиророзчинний антиоксидант, що нейтралізує вільні радикали у шкірі та стабілізує ретинол для його максимальної ефективності.
СКЛАДОВІ
Carthamus Tinctorius (Safflower) Seed Oil, Cyclopentasiloxane, Cyclohexasiloxane, PPG-12/SMDI Copolymer, Tocopheryl Acetate, Caprylic/Capric Triglyceride, Retinol, Lecithin, BHT.