01 /01

Засіб для боротьби з акне Rejudicare BP05 35mL

Код товару: 11125
Немає в наявності
 • Код товару: 11125
 • Обʼєм 30 мл
 • Тип шкіри для жирної, комбінованої, проблемної
 • Країна виробник Канада
 • 4200 UAH

  3749

  UAH
Обʼєм 30 мл
Тип шкіри для жирної, комбінованої, проблемної
Країна виробник Канада

Знайомтесь з найпотужнішим антиакне засобом серед препаратів, які можна використовувати в домашніх умовах без призначення лікаря! RejudiСare вкотре здивували споживачів суперефективним продуктом для боротьби з акне, в якому зібрали компоненти з науково доведеним та максимально безпечним впливом на шкіру.
Головна активна речовина формули – запатентована форма пероксиду бензоїлу USP, яка має здатність знищувати та пригнічувати бактерії Propionibacterium acnes, що провокують розвиток вугрової висипки. Крім цього компонент забезпечує ексфоліацію, за рахунок чого себум безперешкодно виводиться на поверхню шкіри, знижується ймовірність закупорки пір.
Також до складу входить екстракт ферменту морських протеобактерій Alteromonas, що має виражені протизапальні та заспокійливі властивості, завдяки чому засіб бореться з почервоніннями та подразненнями.
ДІЯ
 • У складі має запатентовану форму пероксиду бензоїлу USP, який не дратує шкіру та за рахунок своєї розчинності глибоко проникає в структуру шкірного покриву – місце існування небезпечних мікроорганізмів.
 • З екстрактом ферменту Альтеромонасу для заспокоєння запалення
 • Нова формула містить на 95% менше сольвенту, що робить вплив на шкіру більш щадним
 • Випробований у лабораторних умовах, 2 роки стійкості, без ароматів.
Підійде для всіх, хто прагне:
 • Підсушити та усунути акне
 • Запобігти появі прищів у майбутньому
 • Відновити шкіру та повернути її
ЗАСТОСУВАННЯ
Перед нанесенням добре очистіть шкіру. Для тих, хто використовує продукт вперше: нанесіть засіб на невелику ділянку щодня протягом трьох днів, щоб перевірити чутливість шкіри до продукту. Якщо ви не помітили жодного дискомфорту, покрийте всю уражену ділянку тонким шаром.
Почніть з одного застосування щодня, а потім, за потреби, поступово збільште до двох-трьох разів на день. У разі виникнення сухості або лущення зменшіть нанесення до одного разу на день або раз на два дні.
ОСНОВНІ ІНГРЕДІЄНТИ ФОРМУЛИ
Солюбілізований бензоїл-пероксид (USP), 5% (масова частка) – Кращий безрецептурний засіб для боротьби з акне, що розчиняється у спеціальному пристрої для кращого проникнення. Проникає глибоко у шкіру, щоб усунути бактерії, що викликають акне. Допомагає запобігти появі нових запалень, усуваючи надлишки відмерлих клітин шкіри та зменшуючи утворення комедонів.
Альтеромонас ферменту екстракт (AFE) - унікальний інгредієнт, що виявляється у найбільших глибинах моря, який підвищує пружність шкіри та її опір запаленням.
ДОДАТКОВІ ІНГРЕДІЄНТИ
Солюбілізований бензоїл-пероксид (USP), 5% (масова частка)
Вода, Бутиленгліколь, Диметил ізосорбід, Гідроксипропілцелюлоза, Акриламід/ сополімер натрію акрилоілдиметил таурат, Ізогексадекан, Хлорфенезин, Полісорбат-80, Альтеромонас ферменту екстракт, Сорбітан олеат.