01 /01

Очищуючий гель для тіла та волосся Soskin Cleansing gel body & hair 500mL

Код товару: 11795
На складі
  • Код товару: 11795
  • Обʼєм 500 mL
  • Тип шкіри Для всіх типів
  • Країна виробник Франція
  • 437

    UAH
Обʼєм 500 mL
Тип шкіри Для всіх типів
Країна виробник Франція
Якісна натуральна косметика для малюків, розроблена на основі рекомендацій дерматологів і неонатологів з перших днів життя. Очищуючий гель не подразнює ніжну і чутливу шкіру дитини. Ультрам’яка формула забезпечує легке змивання і виключає можливість роздратування. Гель пройшов дерматологічні і клінічні дослідження, що підтверджують його абсолютну безпеку.
Ніжний гель для тіла і волосся ідеально підходить для щоденного застосування. Не щипає очі. Не містить силікону, піноутворювачів. Без сульфатів. Без барвників і штучних ароматизаторів. Гіпоалергенний. Протестована під контролем педіатрів делікатна формула для дбайливого очищення шкіри дитини на безмильній основі. Масло солодкого мигдалю захищає чутливу шкіру малюка від пересушування і є ефективним заспокійливим засобом, який допомагає повернути здоровий стан роздратованій шкірі. Рослинний гліцерин зволожує, залишаючи шкіру м’якою і бархатистою. Гель швидко утворює легку піну і дбайливо очищає завдяки натуральним екстрактам. Для дітей з народження.
Текстура: Ніжний гель не містить мила, силікону, піноутворювачів, не подразнює очі, легко змивається. Без сульфатів і парабенів. Без барвників і штучних ароматизаторів.

СПОСІБ ЗАСТОСУВАННЯ
Нанесіть гель на тіло і волосся малюка, змочені водою. Делікатно помасажуйте і змийте теплою водою.

АКТИВНІ КОМПОНЕНТИ
  • Ультрам’яка очищаюча база (кокоглюкозид (отримують з висушеної м’якоті кокоса і фруктового цукру), децил глюкозид (отримують з кукурудзяного крохмалю), гліцерин (3%), масло солодкого мигдалю (0,2%).