01 /01

Система нормалізації шкіри ZO Skin Health Normalizing System

Код товару: 10911
На складі
 • Код товару: 10911
 • Тип шкіри для жирної шкіри
 • Країна виробник США
 • 6499 UAH

  5999

  UAH
 • Кешбек: 250 uah
Тип шкіри для жирної шкіри
Країна виробник США
Кошти з даного набору спрямовані на вирішення проблеми розацеа. Найсильніша протизапальна формула з модуляцією сприяє зменшенню почервоніння шкіри. Антиоксиданти надають захист від щоденного впливу подразників, які особливо несприятливо впливають на чутливу шкіру.
Містить унікальний потрійний комплекс, який контролює виділення шкірного жиру (себуму). Усуває його надмірну кількість, не залишаючи подразнень та почервонінь, оскільки ферменти ніжно відокремлюють сухі клітини епідермісу, забезпечуючи оновлення та покращення зовнішнього вигляду шкіри. Завдяки комбінації амінокислот забезпечується найкраща мікроциркуляція, що гарантує здоров'я судин.
ВЛАСТИВОСТІ
 • Для зменшення існуючого почервоніння.
 • Для запобігання запаленням надалі.
 • Задля підтримки здорового функціоналу судин.
 • Для регулювання кількості себуму, скорочення збільшених пір, ліквідації папул та пустул.
 • Для згладжування шорсткої, грубої текстури шкіри та вирівнювання тону на обличчі.
До складу цього набору включені
 1. Гель для очищення шкіри обличчя Foamacleanse: Gentle Cleanser for All Skin Types
  Об'єм: 60 мл / 2 Fl. Oz.
  Засіб має дуже делікатну текстуру, що дозволяє обережно очистити шкіру від забруднень, глибоко проникаючи в пори. Після використання гелю шкіра має зволожений та свіжий вигляд. Може використовуватись людьми з будь-яким типом шкіри. Завдяки вмісту у складі сильних антиоксидантів цей продукт щодня захищає клітини шкіри від згубного впливу факторів зовнішнього середовища та шкідливих речовин.
 2. Відшаровуючий скраб для пілінгу шкіри обличчя Offects Exfoliating Polish
  Об'єм: 16.2 гр / 0.57 Oz.
  У технології виробництва даного скрабу використана антивікова формула. Засіб сприяє оновленню епідермісу за рахунок якісного скрабування з поверхні шкіри відмерлих клітин.
 3. Серветки, що регулюють жирність шкіри обличчя Oil Control Pads Acne Treatment
  Об'єм: 75 мл / 2.5 Fl. Oz.
  Серветки, призначені для вирішення проблеми акне та зайвої жирності шкіри обличчя. Може бути рекомендовано як допоміжний засіб у програмі, що себорегулює. Допомагає зменшити розмір розширених пор та вдосконалити текстуру шкіри.
 4. Денний Крем для обличчя: стимуляція оновлення Ossential Daily Power Defense
  Об'єм: 30 мл / 1.0 Fl. Oz.
  Цей крем складається з наступних компонентів: ретинол, ферменти та антиоксиданти. Це допомагає ефективно відновлювати проблемні ділянки шкіри та не допускати виникнення запалень у майбутньому. Крім цього, крем на внутрішньоклітинному рівні посилює функціонал шкіри.
 5. Крем для догляду за делікатною та роздратованою шкірою обличчя Rozatrol
  Об'єм: 20 мл / 0.67 Fl. Oz.
  Чутлива шкіра обличчя реагує на надмірну кількість себуму (шкірного сала) запаленнями. Крем сприяє нормалізації її за рахунок усунення себуму.